EBTEKAR NEWSPAPER
پنج شنبه, 05 اردیبهشت 1398   Thursday 25 April 2019

سرمقاله

آنچه باید کرد

علیرضا صدقی

تبریز – اسد فلاح: ورزشکاران شاغل در شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی در رشته های مختلف ورزشی خوش درخشیدند.
صعود گروه کوهنوردی آبفا به قلعه آوارسین میانه
گروه کوهنوردی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی متشکل از 18 همنورد و به میزبانی گروه کوهنوردی امور آب و فاضلاب میانه به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی در صنعت و آب و برق موفق به صعود به قلعه آوارسین میانه شد.
در این برنامه صعود که به میزبانی گروه کوهنوردی امور آب و فاضلاب شهرستان میانه انجام شد همنوردان پس از طی مسافتی با ماشین در جاده خاکی و صعب العبور روستای آوارسین که حرکت‌خودرو را با مشکل مواجه می کرد به روستای بسیار سرسبز و زیبا و باصفای آوارسین رسیدند. طبیعت پاییزی جنگل های حفاظت شده ارسباران و مسیر حرکت، زیبایی و طراوت محیط و منطقه را چندین و چند برابر می کرد. اعضای گروه پس از صرف صبحانه، در هوای نسبتا ابری  و نیمه آفتابی که با وزش باد همراه بود شروع به صعود در شیب ملایم دامنه کرده و با طی مسیر در یال جنوبی که شیب آن در ادامه مسیر تندتر می شد، به صعود خود ادامه داده و پس از عبور از مناظر جذاب و دل انگیز پاییزی جنگل در مسیر و با یک صعود نفسگیر موفق به صعود به قلعه آوارسین شدند.
اعضای گروه در این برنامه مرکب از نظری، ابراهیمی، محمدی، اردبیلی، قلعه ای، کلانتری، کبیری، انگوتی، غلامپور، بافهم، عباسی، عبادی، اسمعیل پور، احمدی، طباطبایی، اظهری، سلامی به سرپرستی ناصراهری بودند.
فوتسالیست های صنعت آب و برق آذربایجان شرقی سوم شدند
تیم فوتسال صنعت آب و برق آذربایجان شرقی مقام سوم مسابقات سراسری فوتسال صنعت آب وزارت نیرو را از آن خود کرد.
این دوره از مسابقات فوتسال وزارت نیرو که توسط کمیته ورزش استان مازندران در شهر رامسربرگزار شد تیم فوتسال صنعت آب و برق آذربایجان شرقی با انجام 7 بازی توانست دراین مسابقات در بین 32 تیم مقام سوم را کسب کند .
لازم به ذکر است این دوره مسابقات با حضور 32 تیم ورزشی از سراسر کشور و از تاریخ 19 لغایت 26 مهرماه سال جاری و به میزبانی استان مازندران برگزار شد.
همچنین همکاران شرکت کننده در این مسابقات مرکب از: ناصر وصالی، علی باقری، احد شادی، وحید محمودی، داود ابهری و حسین سلطانی حضور داشتند .
نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز آبفا انتخاب شدند
 مسابقات تنیس روی میز کارکنان شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی گرامیداشت هفته تربیت بدنی مابین همکاران مناطق و واحدهای مختلف شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی در قالب12 نفر آغاز و با قهرمانی تورج فرجاد به پایان رسید .
این مسابقات که همه ساله و با حضور کارکنان واحدها و مناطق مختلف شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی به‌مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی برگزار می شود امسال نیز با حضور12 نفرشرکت کننده از واحدهای تابعه شرکت در سالن مسابقات شرکت شروع و در نهایت تورج فرجاد مقام نخست و رسول جوزن و رحیم آقازاده به‌ترتیب مقام های دوم تا سوم را کسب کردند.
صعود کوهنوردان آبفا به قله 2080 متری قره زیارت میانه
گروه کوهنوردی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی متشکل از 17 همنورد و به میزبانی گروه کوهنوردی امور آب و فاضلاب میانه با شعار" جان آب در خطر است " موفق به صعود به قله 2080 متری قره زیارت میانه شد.
در این برنامه صعود که به میزبانی گروه کوهنوردی امور آب و فاضلاب شهرستان میانه برگزار شد همنوردان پس از طی مسافتی در کوهپایه به ابتدای دره بسیار زیبا و باصفای شکی (شکی دره سی) که دارای چشم اندازها و مناظر طبیعی منحصر بفردی بود رسیده و با ادامه عملیات صعود در تنگه دره  Vشکل مزبور که عرض کم معبر در مواردی عملیات صعود همنوردان را با مشکل مواجه می کرد با استراحت مختصر ادامه مسیر داده و پس از حدود سه ساعت کوهپیمایی موفق به صعود به قله2080 متری قره زیارت شدند.
اعضای گروه در این برنامه متشکل از ابراهیمی، محمدی، اردبیلی، عراقلویی، فرهمند، انگوتی، عبادی، اسمعیل پور، احمدی، نیک خصلت، غلامپور، مهدی پور، سلامی، عباسی، اظهری، ناصراهری به سرپرستی بهرام نظری بودند. 


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام