EBTEKAR NEWSPAPER
چهارشنبه, 04 اردیبهشت 1398   Wednesday 24 April 2019

سرمقاله

اقتصاد را برای همه جراحی کنیم

ژوبین صفاری

رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ترامپ چون صدام قصد ستیز با ملت ایران را دارد اما مانند صدام نابود خواهد شد.
به گزارش ایلنا، علی لاریجانی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرا رسیدن روز سیزده آبان این روز را نماد مقاومت ملت ایران دانست و گفت: سیزدهم آبان ماه به نماد مقاومت ملت در برابر استکبار بدل شده است و همانطور که رهبری انقلاب اعلام کرد ایستادگی در برابر کاپیتولاسیون،حرکت دانشجویان و اقدام دانش آموزان جلوه هایی از مقاومت ملت را نشان می‏دهد.
وی ادامه داد:هشتاد سال است که آمریکا در امور داخلی ایران دخالت می کند و جنایت های بی‏شماری را چون کودتای ۲۸ مرداد با پول پاشی برخی از عناصر داخلی انجام داده است و در پناه برخی سفاک ها ثروت ایران را به یغما بردند.
لاریجانی یاد آور شد: در سال ۴۳ امام خمینی در جریان کاپیتولاسیون گفتند اگر یک آمریکایی در ایران مرتکب جنایت شود ما نمی‏توانیم او را مجازات کنیم همین مسئله باعث خروش ملت شد که در نهایت انقلاب اسلامی شرایط را زیر و رو کرد.
وی ادامه داد: پیگیری تئوری تجزیه با شورش های قومی،انجام ترورهای ناجوانمردانه سران انقلاب همچون شهید مطهری و بهشتی از جنس جنایات آمریکا علیه ملت ایران است.
رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: رمز توفیقات ملت ایران در برابر این حجم از ناجوانمردی اعتماد به تفکر و ایستادگی در برابر دشمن بود .
رئیس مجلس گفت:ترامپ چون صدام قصد ستیز با ملت ایران را دارد او به جنگ کودکان و زنان ایران آمده است آمریکا مطمئن باشد ملت ایران بار دیگر نشان خواهد داد که ترامپ کوچک تر از آن است که ملت ایران را از پای درآورد؛ همچون داعش و صدام ما برجانیان کاخ سفید پیروز خواهیم شد.
وی در ادامه گفت: انزوای سیاسی آمریکا و دولت نا عقل و غیر معقول این کشور امروز اسباب تمسخر سیاست مداران جهان شده به طوری که متحدان آنان نیز به دنبال راه نجات هستند.
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکا باید مطمئن باشد امروز نیز ملت ایران نشان خواهند داد که آقای ترامپ کوچکتر از آن است که بتواند ملت ایران را از پای درآورد. آنگونه که ملت ایران، صدام را تا نابودی تعقیب کرد همانطور که ملت ایران تروریست های مزدور آمریکایی داعش را تا نابودی تعقیب کرد بر جانیان کاخ سفید خسران و پشیمانی مستولی خواهد نمود.
وی در خاتمه گفت:ملت ایران با رهبری داهیانه حضرت آیت الله خامنه ای و با همبستگی هر چه بیشتر راه حفظ استقلال و استقرار را پی خواهد گرفت و در این شرایط، رعایت وحدت صفوف و همگرایی قوای مختلف و جریان‏های سیاسی بیش از هر زمانی ضرورت دارد. امیدواریم در این شرایط حساس، عقلای جریان‏های سیاسی راهبری درستی داشته باشند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام