EBTEKAR NEWSPAPER
جمعه, 03 خرداد 1398   Friday 24 May 2019

سرمقاله

ترامپ در این ژست هم قابل اعتماد نیست

محمدرضا ستاری

دبیرکل حزب سبز ایران تاکید کرد: قطعا ما اگر بخواهیم در جهان تعاملات اقتصادی داشته باشیم باید ابزارش را هم در اختیار داشته باشیم و موانع بر سر راه آن را رفع کنیم. FATF یکی از موانع سر راه ما است و باید آن را برداریم تا بتوانیم وارد بازار و اقتصاد جهانی بشویم.
به گزارش ایلنا، حسین کنعانی‌مقدم درباره موج جدید تحریم‌ها و اعمال مجدد آن‌ها از سوی آمریکا گفت: به نظر می‌رسد آقای ترامپ با همان روحیه قماربازی خود، عمده کارهایی که انجام می‌دهد بلوف‌های سیاسی است برای اینکه ایران را تحت فشار قرار بدهد و همچنین برای اعمال برخی از خواسته‌های خود این تحریم‌ها را اعمال کرده است.
این فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد: آمریکا آن چیزی را که از اعمال تحریم‌ها در سر داشت، انجام داده و چیز دیگری باقی نمانده که بخواهد انجام دهد.
تجربه هم نشان داده که ایران در برابر تحریم‌های اقتصادی مقاومتش بیشتر از شرایط عادی است و با افزایش فشارها، اتحاد و انسجام ما بیشتر خواهد شد.
آمریکا در این شرایط اقتصادی برای خودش مشکل ایجاد می‌کند کمااینکه هم‌پیمانان او هم دارند از رفتارهای آمریکا سر باز می‌زنند، درنتیجه آمریکا در این رویکردهایش تنها است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام