EBTEKAR NEWSPAPER
یکشنبه, 27 مرداد 1398   Sunday 18 August 2019

سرمقاله

حال نزار اقتصاد

جهانبخش‏محبی نیا

با اعلام وزارت ورزش اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس معرفی و مشخص شدند.
به گزارش ورزش سه، در آستانه سال نو، وزارت ورزش در نهایت در میان گمانه‌زنی‌های فراوانی که طی چند وقت اخیر شکل گرفته بود، اعضای هیئت مدیره جدید پرسپولیس را با انتخاب سه عضو جدید معرفی کرد.
بر اساس تصمیم مجمع عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی پرسپولیس؛ ایرج عرب، جعفر کاشانی، علی رغبتی، سید مهرداد هاشمی و مهدی محمد نبی به عنوان اعضای هیئت مدیره این باشگاه انتخاب و معرفی شدند.
ایرج عرب که در دوره مدیریت حمیدرضا گرشاسبی در پرسپولیس حضور داشت و بعد از کناره‌گیری او به عنوان سرپرست موقت کارش را ادامه داد، همچنان به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره در این جمع حاضر خواهد بود. او که برای حضور در پرونده سوپرجام به لوزان سفر کرده بود از این به بعد باید مجری مصوبات هیئت مدیره ای باشد که 4 عضو جدید در خود جای داده؛ افرادی با سابقه عضویت در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و مدیریت باشگاهی و البته دبیری و سرپرستی فدراسیون فوتبال.
جعفر کاشانی باسابقه ترین عضو این هیئت مدیره است که باوجود صحبت‌هایی که درباره کهولت سن وی مطرح می شد اما بازهم در جمع قرار گرفته. جعفرخان کاپیتان سابق تیم ملی و شاهین و پرسپولیس است و باشگاه شاهین را در دوره جدید(دهه 70) پایه گذاری کرده است.
محمد مهدی نبی، عضو جدید هیئت مدیره است که سابقه دبیرکلی فدراسیون فوتبال را دارد و از مهم‌ترین چهره های این هیئت مدیره است. نبی که گزینه مدیریت عامل پرسپولیس هم بوده در نهایت به عنوان عضو هیئت مدیره انتخاب شده و تجربه اش می تواند به کمک پرسپولیس بیاید. نبی در دوره مدیریت امیر عابدینی به عنوان قائم مقام در پرسپولیس فعالیت می‌کرد.
علی رغبتی عضو چهارم هیئت مدیره پرسپولیس؛ از چهره‌های باسابقه وزارت ورزش است. مهم‌ترین سابقه فوتبالی رغبتی حضور او در کمیته انتقالی در سال 1387 در دوره تعلیق فوتبال ایران است. او نامزد حضور در برخی فدراسیون ها و پست‌های مهم ورزش ایران نیز بوده است.
عضو پنجم عضو هیئت مدیره جدید سیدمهرداد هاشمی است؛ او قبلا مدیرعامل سایپا بوده و قهرمانی لیگ برتر را با این تیم تجربه کرده است. هاشمی در دوره محمد دادکان عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال هم بوده است.
با این ترکیب وزارت ورزش سرانجام تکلیف خود را با پرسپولیس روشن کرد و باید دید این جمع چه تاثیری بر آینده این تیم مهم باشگاهی ایران خواهد داشت .


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام