EBTEKAR NEWSPAPER
شنبه, 03 اسفند 1398   Saturday 22 February 2020

سرمقاله

این نیز بگذشت

محمدعلی وکیلی

شرکت گاز استان گیلان در سال 1397 اقدامات گسترده ای را در جهت بهره مندی هرچه بیشتر گیلانیان از نعمت گاز طبیعی به انجام رسانده که از جمله آنها می توان به گازرسانی به 56 روستا و افزایش درصد بهره مندی خانوارهای روستایی استان به 94.6 درصد اشاره کرد. این شرکت هم اکنون بیش از یک میلیون و 55 هزار مشترک گاز طبیعی دارد که بیش از 43 هزار از این تعداد را در سال 97 جذب کرده و متوسط درصد بهره مندی خانوارهای شهری و روستایی استان 98 درصد است. شرکت گاز استان گیلان در سال جاری بالغ بر 13 هزار و 500 انشعاب گاز نصب کرده تا مجموع انشعابات گاز در استان به بیش از 581 افزایش یابد. این شرکت همچنین بالغ بر 400 کیلومتر عملیات شبکه گذاری در سال 97 به انجام رسانده است که با احتساب این میزان ، مجموع طول شبکه و خطوط تغذیه گاز در گیلان به بیش از 20 هزار 500 کیلومتر رسیده است.
شرکت گاز استان گیلان علاوه بر گازرسانی به مشترکین خانگی، اهتمام ویژه ای در امر گازرسانی به واحد های صنعتی و تولیدی دارد و در این راستا در سال 97 به 73 واحد صنعتی با اعتباری بالغ بر 17 میلیارد ریال گازرسانی کرده است. هدف شرکت گاز، بهره مندی کلیه صنایع ممکن از گاز طبیعی است چراکه با تقویت بخش تولید، زمینه شکوفایی هر چه بیشتر اقتصاد و به تبع آن افزایش سطح رضاتمندی مردم عزیز فراهم می شود لذا در همین راستا در سال آینده طرح گازرسانی به بیش از 60 واحد صنعتی دیگر در دست اقدام است.
عملکرد مناسب شرکت گاز استان گیلان در بخش توسعه کمی گازرسانی در استان و نیز اجرای موفقیت آمیز پروژه بند «ق» در گیلان و برخورداری 673 روستا و جذب 154 هزار مشترک جدید در کمتر از 4 سال سبب شد تا شرکت گاز استان گیلان از سوی شرکت ملی گاز ایران به عنوان استان معین برای گازرسانی به شهرستان زابل انتخاب شود.
هم اکنون و در پایان سال 97  تقریباً تمامی نقاط استان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند لذا این شرکت در راستای شعار شرکت ملی گاز در نیم قرن دوم فعالیت خود رسیدن از کمیت به کیفیت با تغییر دررفتار و فرآیندها پروژه های کیفی مختلفی را در جهت افزایش رضایتمندی مشترکین محترم به اجرا درآورده است و  به صورت مستمر و با استفاده از نظرات و پیشنهادهای آنان نسبت به گسترش، اصلاح و بهبود این خدمات اقدام می کند.
سیستم قرائت و چاپ همزمان صورتحساب، مرکز پیام و اتفاقات یکپارچه و متمرکز، سیستم قرائت از راه دور ایستگاه های صنایع عمده و جایگاه های CNG، ایجاد شبکه پرسرعت وایرلس، مدیریت ثبت و پیگیری شکایات و درخواست ها (CRM) و نرم افزار موبایلی خدمات الکترونیک گاز گیلان تنها گوشه ای از اقدامات کیفی شرکت گاز استان گیلان است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام