سرمقاله

رفتار خوارج‫گونه برخی مدعیان!

محمدعلی وکیلی

تبریز - فلاح: همزمان با گرامیداشت سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر، جایگاه شهید اصولی مرند بعنوان یکصد و شصت و سومین جایگاه عرضه مواد نفتی منطقه آذربایجان شرقی بهره برداری و در مدار سوخت رسانی قرار گرفت.
ابوالفضل روح اللهی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، با اشاره به مقاومت و ایثار رزمندگان دلیر و شهدای والامقام در خلق حماسه جاوید سوم خرداد و آرزوی بهره مندی از فیض بی کران لیالی قدر، از بهره برداری جایگاه شهید اصولی مرند خبر داد و گفت: این جایگاه بعنوان یکصد و شصت و سومین جایگاه عرضه مواد نفتی منطقه آذربایجان شرقی با سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث و آماده ارائه خدمات سوخت رسانی به مردم شریف منطقه است.
ابوالفضل روح اللهی افزود: جایگاه شهید اصولی دارای سه سکوی بنزین و نفتگاز و تعداد دو تلمبه دو نازله بنزین و دو تلمبه دونازله نفتگاز با ظرفیت مخازن بنزین به مقدار ۱۲۰ هزار لیتر و نفتگاز به مقدار ۶۰ هزار لیتر در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ مترمربع و باسرمایه ای بالغ بر چهل میلیارد ریال در شهر یامچی مرند احداث شده است. وی یادآورشد؛ با بهره برداری از این جایگاه علاوه بر ارائه خدمات مطلوب سوخت رسانی به مسافران و شهروندان، برای چهار نفر به طور مستقیم اشتغالزایی انجام گرفته است.
همچنین در رویدادی دیگر عاشقان و شیفتگان شهید محراب عشق و ایمان، مولی الموحدین، امیرالمومنین حضرت امام علی(ع) در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی با برگزاری مراسم سوگواری، ارادت خود را به آستان مقدس پیشوای شیعیان جهان ابراز کردند.
در ایام پرفیض رمضان کریم و لیالی قدر بمناسبت سالروز شهادت جانسوز اسوه عدالت و معرفت حضرت امیرالمومنین امام علی(ع) در نمازخانه شهدای پخش منطقه آذربایجان شرقی مراسم عزاداری برگزار شد.در این مراسم، مسئولان و کارکنان منطقه آذربایجان شرقی،ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت و ایثارگری رزمندگان دلیر و شهدای والامقام در خلق حماسه جاوید آزادسازی خرمشهر، با سوگواری و عزاداری در رثای شهادت پیشوای شیعیان جهان حضرت امام علی (ع)، عشق و ارادت خود را به مکتب ولایت علوی ابراز کردند.لازم به ذکر است، قرائت آیات نورانی قرآن کریم توسط قاری ممتاز منطقه و مداحی مداح اهل بیت عصمت و طهارت (س) حاج مهدی لیثی از جمله برنامه های این مراسم بود.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام