سرمقاله

سوالات بی‫جواب در هیاهوی سوال از رئیس جمهوری

ژوبین صفاری

پیله فروشها اعلام کرد: در راستای حفظ و صیانت از طبیعت و محیط زیست، از مردادماه سال جاری؛ قبض الکترونیکی جایگزین قبض کاغذی خواهد شد.
به گزارش «ابتکار» از قزوین - پیله فروشها سرپرست مخابرات منطقه قزوین در دیدار با آیت‌الله عبدالکریم عابدینی امام جمعه قزوین؛ حذف کامل قبض تلفن ثابت را یکی از اهداف پیش روی این شرکت برشمرد و گفت: در حال حاضر قبض شهر محمدیه را به صورت آزمایشی حذف کرده‌ایم و این فرآیند را تا مرداد ماه سال جاری به صورت کامل در استان اجرایی می کنیم.پیله فروشها افزود: در حال حاضر ۴۰۰ هزار تلفن ثابت و یک میلیون و ۲۰۰ هزار تلفن همراه در قزوین مشغول خدمت به مردم است و نسبت به جمعیت، از استان‌های پیشرو هستیم.
وی اظهار کرد: تلفن بی سیم ۲۸۰ روستا در اسفند ماه سال گذشته به شبکه تلفن همراه اول تبدیل شد و این اقدام بسیار موثری در راستای توسعه خدمات به مردم بود و این کار بدون هزینه انجام شد.
در ادامه نماینده ولی فقیه در استان قزوین به نقش مخابرات در دوران دفاع مقدس نیز اشاره کرد و گفت: حقیقتاً نقش متخصصان مخابرات در دوران دفاع مقدس بسیار راهبردی بود و این عزیزان و خدماتی که ارائه می‌دادند نقش مهمی در پیشبرد امور جنگ داشت.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام