EBTEKAR NEWSPAPER
یکشنبه, 03 شهریور 1398   Sunday 25 August 2019

سرمقاله

طرحی نو دراندازیم

جهانبخش محبی‏نیا

خطیب نماز جمعه مشهد گفت: جریان اروپا و آمریکا با معامله و مذاکره به پیروزی رسیده‌اند. فکر نکنید مذاکره پیروزی بدون خونریزی است و اگر پیروزی باشد نیز این پیروزی به نفع آنها است و بعد که مسلط شوند بیشترین خونریزی را به راه می‌اندازند. از کجا معلوم این مذاکره‌های امروز به نتیجه برسد و حرم امام رضا بقیع نشود؟ آن روز دشمن از اسلام سیلی نخورده بود اما امروز که سیلی خورده چه خواهند کرد؟
به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام سید‌احمد علم‌الهدی در خطبه دوم نماز جمعه حرم رضوی گفـت: یک مقدار توجه کنید به این زمزمه‌های دشمن برای حل مشکلات اقتصادی ما نیست و این راه میان بر دشمن بر کشور ما است. آنها در برجام مانور دادند که جلوی فعالیت هسته‌ای ایران را گرفتند. با مذاکره سانتریفیوژ‌های ما به حلب بدل شد. اگر قرار است به برجام عمل شود و تحریم‌ها برداشته شود ایران رشد می‌کند و رشد ایران یعنی قدرت مقاومت و غلبه یمن بر آل سعود که آنها می‌خواهند جلوی رشد ایران را بگیرند.
علم‌الهدی گفت: اگر ما همچنین رهبری نداشتیم چه می‌شد. وحشت ما از افراد سست عنصر است که نکند گول بخورند. این اعلام رئیس‌جمهوری که اگر خواسته‌های ما عملی نشد به فناوری هسته‌ای برمی‌گردیم پیگیری کنید. اگر کسی در مقابل این جریان بایستد وثوق‌الدوله این دوره است و نامش در تاریخ ثبت خواهد شد.
وی افزود: شما مرد و زن چهل سال ایستادید الان هم بایستید تا حرم امام رضا ویران نشود و اسلام سقوط نکند. آنچه مسلم است وعده خدا راست است؛ خدا به ما وعده داده کفاری که می‌خواهند با شما توطئه کنند به توطئه خود مبتلا خواهند شد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام