شهردار تهران از مردم پایتخت بابت ازدحام و شلوغی اتوبوس‌ها عذرخواهی کرد. پیروز حناچی در مراسم رونمایی از ناوگان اتوبوسرانی شهر تهران با بیان اینکه باید کاری کنیم که استفاده از وسائل شخصی ضد ارزش شود، افزود: ما با نگاه متفاوت به شهر می‌توانیم بهره‌وری را افزایش دهیم. وی ادامه داد: حجم تبلیغاتی که درمورد سردوش و کفش در رسانه می‌شود از پخش گزارش‌های حمل و نقلی بیشتر است هرچند که این محصولات تولید داخل هستند و قابل احترام هستند، اما از این رفتار تعجب می‌کنم که چرا حمل و نقل جایی بین برنامه‌های پربازدید ندارد. البته باید در این مورد فکری کرد. شهردار تهران با بیان اینکه ما از مردم تهران عذرخواهی می‌کنیم چرا که سرویس حمل و نقل متناسب با حجم درخواست‌ها نیست، افزود: ما حجم تراکم و تجمع در ایستگاه‌های اتوبوس را می‌بینیم و باید تمام تلاش خود را برای جبران این ضعف انجام دهیم و دولت نیز علی‌رغم همه شرایط خاص کمک خواهد کرد.
حناچی با بیان اینکه باید راهکارهایی اتخاذ کنیم که بانک‌ها و موسسات مالی نیز پشت نوسازی بیایند، بر اینکه می‌توان برای حل مشکلات در حوزه حمل و نقل از ظرفیت استارتاپ‌ها استفاده کرد تاکید کرد و افزود: باید تلاش کنیم از تولید داخل برای توسعه حمل و نقل عمومی استفاده شود تا بتوانیم سرویس بهتری به مردم دهیم.
وی همچنین در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران درخصوص اخبار منتشر شده مبنی بر تعدیل نیروی ۶۰ نفر در دفتر شهردار، اظهار کرد: چابک‌سازی سیستم اداری از اقدامات مهمی است که باید انجام شود و قبول ندارم که حدود ۲۴۰ نفر در دفتر شهردار رسوب کنند و برای‌مان راندمان و بهره‌وری بسیار مهم است. حناچی در پاسخ به سوالی که گفته می‌شود رئیس سازمان فرهنگی و هنری درپی کاهش بودجه، قرار است استعفا دهد، اظهار کرد: این روش پسندیده‌ای برای مدیریت نیست. بیشترین حجم سرمایه‌گذاری در حوزه توسعه فضاهای فرهنگی است و استعفا راه‌حل نیست.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام