EBTEKAR NEWSPAPER
پنج شنبه, 03 بهمن 1398   Thursday 23 January 2020

سرمقاله

انتقام سپهسالار، خروج آمریکا از خاورمیانه

کورش الماسی

رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین گفت: رسانه های پویا و توانمند باید با رویکرد جدید بتوانند با معرفی توانمندی و ظرفیت های کشور با سیاه نمایی دشمنان مقابله کنند.
به گزارش «ابتکار» از قزوین؛ مهدی بخشنده رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین در مراسم تجلیل از خبرنگاران که با حضور خلخالی مشاور عالی هوافضای سپاه پاسداران، عمرانی معاون قضایی دادستان کشور و مسئولان استانی در شرکت صنعت پلاست آبیار واحد تولیدی و صادراتی نمونه استان قزوین برگزار شد؛ با تبریک روز خبرنگار گفت: در شرایط فعلی باید همه به رونق تولید کمک کنیم و نقش رسانه ها در این عرصه بی بدیل است.
رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین یادآورشد: کشوری که شتاب گرفته تا به سمت توسعه گام بردارد باید رسانه های پویا داشته باشد و بتواند با رسانه های غربی مقابله کند.
بخشنده اظهار کرد: رسانه ها مراقب باشند با بزرگ نمایی در بیان نقاط ضعف و مشکلات کشور خدای ناکرده به دشمن « گرا» ندهند و تلاش های ضد تحریمی را منعکس نکنند. وی اضافه کرد: در اتاق بازرگانی خود را موظف می دانیم با رسانه ها ارتباط بیشتری داشته باشیم و امیدبخشی را ترویج کنیم و در این راستا معرفی واحدهای شاخص را در رسانه ملی آغاز کرده ایم تا موجب دلگرمی مردم شویم.بخشنده اعلام کرد: آماده همکاری با خبرنگاران استان هستیم و از آنها انتظار داریم برای انعکاس مشکلات واحدها و کمک به حل آنها و نیز معرفی واحدهای پویا همت بیشتری کنند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام