EBTEKAR NEWSPAPER
شنبه, 30 شهریور 1398   Saturday 21 September 2019

سرمقاله

شفافیت؛ رویه سکه پاسخگویی

محمدعلی وکیلی

رئیس کلانتری ۱۲۵ یوسف‌آباد از دستگیری سارق مسلح بعد از سومین سرقت از صندوق سوپر‏مارکتی خبر داد. سرهنگ احمد ناصری در تشریح این خبر اظهار کرد: چند روز اخیر دو تن از مالکان مغازه‌ها در محدوده کلانتری ضمن تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی اعلام کردند که مردی مسلح با تهدید سلاح گرم صندوق مغازه‌شان را سرقت کرده است. وی با بیان اینکه تحقیقات پلیسی در خصوص شناسایی و دستگیری سارق مسلح آغاز شد، گفت: تحقیقات پیسی ادامه داشت تا اینکه ساعت یازده شب یکشنبه دهم شهریور‏ماه وقوع سومین سرقت از دخل صندوق فروشگاه سوپر‏مارکت توسط مردی مسلح در خیابان پروین اعتصامی اعلام شد. وی عنوان کرد: بلافاصله ماموران کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد برای دستگیری متهم به نشانی اعلامی اعزام شدند.
این مقام انتظامی گفت: با حضور ماموران در محل، صاحب مغازه مدعی بود آقایی وارد مغازه وی شده و با یک قبضه سلاح گرم او را تهدید و پول‌های صندوق‌اش را سرقت کرده و از مغازه گریخته است. وی تصریح کرد: ماموران تیم عملیات کلانتری طرح مهار و دستگیری سارق را در حوالی مغازه اجرا کردند و پس از مدتی گشت‌زنی‌های هدفمند یکی از عوامل گشتی کلانتری در خیابان کارگر شمالی، جنب پارک لاله متهم را که در حال دویدن بود، مشاهده کرد. سرهنگ ناصری افزود: متهم به محض مشاهده ماموران کلانتری سلاح خود را به داخل جوی آب پرتاب کرد و در حالی که با سرعت از محل می‌گریخت، توسط ماموران کلانتری دستگیر و به کلانتری منتقل شد.
کلانتر محله یوسف‌آباد با اشاره به اینکه متهم در کلانتری به هیچ گونه جرمی معترف نبود، مال‌باختگان به کلانتری دعوت و متهم که چاره‌ای جز به اعتراف نداشت به جرم ارتکابی خود اعتراف کرد. این مقام انتظامی با بیان اینکه مال‌باختگان دیگر نیز متهم را شناسایی کردند، اضافه کرد: با تکمیل پرونده و طبق دستور قضائی متهم برای انجام تحقیقات بیشتر به پایگاه یکم آگاهی تهران بزرگ تحویل داده شد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام