EBTEKAR NEWSPAPER
شنبه, 03 اسفند 1398   Saturday 22 February 2020

سرمقاله

این نیز بگذشت

محمدعلی وکیلی

رئیس شورای تامین دام کشور گفت: با توجه به افزایش عرضه دام در پی انباشت در دامداری‌ها و توزیع گوشت منجمد به هیئت‌ها و مساجد ، قیمت‌ گوشت قرمز در بازار کاهشی است و اکنون هر کیلوگرم گوشت قرمز دام سبک 85 تا 100 هزار تومان و دام سنگین 65 تا 75 تومان است.
به گزارش ایلنا، منصور پوریان درباره آخرین وضعیت بازار گوشت قرمز در ماه محرم،‌ اظهار کرد: افزایش عرضه دام در پی انباشت در دامداری‌ها اتفاق افتاده است به نحوی که در بخش دام سبک هر کیلوگرم دام زنده 38 تا 40 هزار تومان عرضه می‏شود. قیمت هر کیلوگرم لاشه گوسفندی عرضه توسط تولیدکننده در مبادی شهرها 85 هزار تومان و عرضه در قصابی‌ها حدود 100 هزار تومان است.
پوریان با بیان اینکه قیمت گوشت گوسفندی در فروشگاه زنجیره‏ای معمولا بالاتر است، افزود: در فروشگاه‌ها هر کیلوگرم گوشت گوسفندی 100 هزار تومان عرضه می‌شود. به رغم افزایش تقاضا در ماه رمضان شاهد کاهش قیمت گوشت قرمز و دام زنده به‏ویژه در دام سنگین هست.
وی در بخشی دیگر از سخنانش درباره قیمت دام زنده و گوشت قرمز در بخش دام سنگین، گفت: در بخش دام سنگین نیز شاهد کاهش قیمت در بازار هستیم به نحوی که در حال حاضر هر کیلوگرم گوساله زنده 29 تا 30 هزار تومان به فروش می‌رسد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام