EBTEKAR NEWSPAPER
شنبه, 03 اسفند 1398   Saturday 22 February 2020

سرمقاله

این نیز بگذشت

محمدعلی وکیلی

سفر اینفلوئنسرهای اینستاگرامی به ایران، پروژه وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی است
وزیر میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: سفر اینفلوئنسرهای اینستاگرامی به ایران کار وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی است. ما برای امر تبلیغات، مبارزه با ایران‌هراسی و معرفی چهره واقعی ایران کارهای مختلفی را در زمینه تبلیغات انجام می‌دهیم.
به‌گزارش ایلنا، علی‌اصغر مونسان (وزیر میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری)، در خصوص سفر اینفلوئنسرهای اینستاگرامی به ایران و حمایت وزارتخانه از این پروژه گفت: یکی از حوزه‌ها این است که چهره‌های معروف را به ایران بیاوریم، ایران را به آن‌ها بشناسانیم تا از نزدیک فرهنگ غنی، طبیعت زیبا و بناهای تاریخی ما را ببینند. این گروه معرفی خوبی انجام دادند، گسترش آن در خارج از کشور زیاد بود و تصاویر بسیار خوبی را به خارج از کشور ارسال کردند. این بخشی از برنامه‌های تبلیغات و معرفی کشور است که حتما ادامه خواهیم داد.
همچنین وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی که در حاشیه مراسم بهره‌برداری از فاز دوم و آغاز عملیات اجرایی فاز سوم پروژه بازپیرایی جلوخان آرامگاه فردوسی حضور داشت، اظهار کرد: یک سال و نیم گذشته در عید ۹۷، اینجا محوطه‌ای بود که مناسب جایگاه حکیم فردوسی نبود و امروز من از تلاش شهرداری و شهردار و همکاران اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی در خصوص این پروژه تشکر می‌کنم.
او با اشاره به تقاضای شهردار برای مشارکت در احیای توس، اظهار کرد: ما مشارکت کامل خواهیم داشت، مدیرکل میراث فرهنگی نیز باید همکاری کامل داشته باشند و کار باید با هماهنگی استاندار انجام شود، هرچه استاندار تصمیم بگیرد مورد تایید ماست. آمادگی داریم که اگر نقاط اختلافی وجود دارد، به‌سرعت حل کنیم، نباید مانع اجرای طرح‌های خوب شهری شد. باید اینجا به محوطه‌ای خوب در کنار مشهد تبدیل و از این فضا استفاده مطلوب شود.
مونسان درخصوص سند راهبردی توس، تصریح کرد: قرار شد پیرو کار خوبی که شهرداری مشهد انجام داده، طرح جامع ۳۶۰ هکتار را مهیا و تایید کنیم تا شهرداری بتواند ادامه دهد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام