EBTEKAR NEWSPAPER
شنبه, 03 اسفند 1398   Saturday 22 February 2020

سرمقاله

این نیز بگذشت

محمدعلی وکیلی

صبح دیروز همزمان با هفدهمین نمایشگاه حمل ونقل عمومی و خدمات شهری، شرکت بهمن دیزل از دو محصول جدید پلتفرم شیلر ( کامیونت ۶ و مینی‌بوس) با حضور پورسید آقایی، معاون شهردار و مدیر عامل سازمان حمل‏‏و‏نقل و ترافیک تهران و شفیعی مدیرعامل بهمن دیزل رونمایی کرد.
در این مراسم پورسید آقایی معاون شهرداری تهران و مدیرعامل سازمان حمل‏و‏نقل و ترافیک در جمع خبرنگاران و در مراسم رونمایی از دو محصول جدید پلتفرم شیلر ضمن ابراز خرسندی از حضور ۷۴ شرکت داخلی در هفدهمین نمایشگاه حمل‏ونقل و خدمات شهری گفت: خوشحالیم که در این نمایشگاه همه شرکت‌کنندگان داخلی هستند؛ امروز از مینی‌بوس شیلری رونمایی شد که پیش تر شهرداری تهران و اتحادیه اتوبوس‏رانی هر کدام به‌طور جداگانه قراردادی را در قالب ۱۰۰ دستگاه با شرکت بهمن دیزل منعقد کرده بودند.
وی افزود: ساخت این محصول کاملا داخلی‌سازی شده است و امیدواریم‌ این روند بهترین فرصت را برای کمک به تولیدکنندگان داخلی فراهم آورد. پورسید آقایی یادآور شد؛ البته متولیان باید با حمایت‌های مالی و معنوی به توسعه صنعت خودرو و داخلی‌سازی آن کمک کنند. ‎مینی‌بوس و کامیونت شیلر بهمن دیزل در مراسم معرفی شد و قرار است که به ترتیب با قیمت 390 و 273 میلیون تومان به بازار عرضه شوند؛ هر دو محصول بهمن دیزل براساس استانداردهای یورو4 و 5 تولید شده‌اند.
‎مینی‌بوس شیلر مجهز به 18 صندلی بوده و می‌توان چیدمان آن‌ها را تغییر داد و از دیگر امکانات آن می‌توان به ترمز تمام بادی، ترمز ABS و بخاری سالنی و مستقل اشاره کرد. ‎گفتنی است کامیونت بهمن دیزل از ظرفیت بار 3200 کیلوگرم برخوردار بوده و از موتور 3760 سی سی با قدرت 141 اسب بخار بهره می‌برد. امکان تجهیز این محصول تازه وارد بهمن دیزل به یخچال، آتش‌نشانی، کمپرسی، خودروبر، حمل نوشابه، مسقف فلزی، باری فلزی و چوبی دارد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام