سرمقاله

گمشده مجلس دهم

ژوبین صفاری

مجمع عمومی عادی سالیانه (نوبت دوم) موسسه اعتباری ملل منتهی به 29 اسفند 1397 روز یکشنبه مورخ 12 آبان ماه 98 در محل هتل همای تهران برگزار شد.
به گزارش روابط‏عمومی موسسه اعتباری ملل؛ مجمع عمومی عادی موسسه اعتباری ملل (نوبت دوم) منتهی به 29 اسفند 1397 روز یکشنبه 12 آبان با حضور بیش از ٧٢درصد سهام‏داران موسسه اعتباری ملل وکلا یا نمایندگان قانونی آنان با ذکر آیاتی از کلام‏‏الله مجید در محل هتل همای تهران واقع در خیابان خدامی آغاز وپس از طی تشریفات و اطمینان از حصول به حد نصاب قانونی نایب رئیس هیئت مدیره، رسولی ریاست مجمع را بر عهده گرفتند، و محمد عطاران و مصطفی زاده‏باقر به عنوان نظار و مهدی ابهری به عنوان منشی مجمع از بین سهام‏داران انتخاب شدند و با حضور مدیر‏عامل و قائم‏مقام ایشان و همچنین نماینده محترم سازمان بورس و اوراق بهادار و نماینده بازرس قانونی در جایگاه رسمیت جلسه توسط ریاست مجمع اعلام شد.
در ادامه حجت‏‏الاسلام‏والمسلمین سید امین جوادی مدیر‏عامل موسسه اعتباری ملل با ایراد سخنانی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد سال مالی منتهی به پایان سال ١٣٩٧ نمایی کلی از برنامه‏های آتی موسسه و شرکت‏های وابسته را برای سهام‏داران گرامی تشریح کردند و سپس محمدرضا مروجی بعد از قرائت گزارش هیئت مدیره درخصوص وضعیت عملکرد سال 97 این موسسه به مجمع صاحبان سهام مطالبی را بیان کرد.
رضایی، بازرس و نماینده حسابرس قانونی؛ گزارش حسابرسی سال 97 13 موسسه را قرائت و مدیران موسسه درباره بندهایی از گزارش توضیحاتی را به سهام‏داران حاضر ارائه کردند.
در ادامه جلسه مدیرعامل و قائم‏مقام ایشان به سوالات سهام‏داران محترم پیرامون صورت‏های مالی پاسخ‏های لازم را ارائه کرده و پس از آن صورت‏های مالی سال مالی ١٣٩٧مورد تصویب قرار گرفت. همچنین
 روزنامه کثیر‏الانتشار دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه رسمی تعیین و انتخاب بازرس قانونی به جلسه بعدی موکول شد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام