سرمقاله

شورش علیه نظم موجود

محمدعلی وکیلی

طی یک عملیات شبانه ماموران توانستند دو خرده‏فروش مواد مخدر (یک زن و شوهر) را شناسایی و به وسیله آنها یک فروشنده اصلی را دستگیر کنند.
به گزارش مهر، یکشنبه‏شب عوامل کلانتری‌های ۱۰۶ و ۱۲۸ تهران‌نو در گشت‌زنی شبانه در محله پیروزی به یک زن و شوهر مشکوک می‌شوند، که بعد از سوال و جواب و گشتن وسایل همراه‏شان از این زوج مقداری تریاک بسته‌بندی‏‏شده کشف می‌شود. به محض اینکه تریاک‌ها از این زن و شوهر کشف شد، در بازجویی‌های اولیه اعتراف می‌کنند که موادها را از فردی به نام «ح» تحویل گرفته و قصد تحویل به فرد دیگری را داشته‌اند و آن‌ها تنها واسطه هستند و حاضرند مخفیگاه فروشنده اصلی را لو بدهند.
سرهنگ اردشیر نادری، سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت، در توضیح این عملیات در جمع خبرنگاران حاضر در صحنه اظهار کرد: در اجرای طرح «محله‌ور» عوامل تیم کلانتری ۱۰۶ و ۱۲۸ تهران‏‏نو در راستای پاکسازی نقاط آلوده و جرم‏خیز دو نفر از خرده‏فروشان موادمخدر محله صفا (خیابان شهرستانی) را شناسایی و دستگیر کردند که در بازجویی‌های اولیه مقادیری مواد مخدر از این دو متهم کشف شد.
وی افزود: با توجه به پی‌جویی‌های نیروی انتظامی فروشنده اصلی آن‌ها در محله پیروزی شناسایی و با اخذ دستور مقام قضایی تیم‌های کلانتری ۱۰۶ و ۱۲۸ جهت دستگیری به محل مراجعه کردند و شخصی به اسم «ح.ک» که یکی از فروشندگان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر بود شناسایی و وارد مخفیگاهش شدند. سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: از مخفیگاه این متهم تعداد بسیاری اموال مسروقه، ۴۴۰ گرم انواع مواد مخدر شامل تریاک، هروئین و شیشه، کتب نفیس تاریخی و خطی کشف و ضبط شد. نادری افزود: شیوه فعالیت این فروشنده مواد مخدر به این صورت بوده که اموال مسروقه را از معتادین گرفته و در ازای آن مواد مخدر به معتادان که بعضاً سارق هم بوده‌اند تحویل می‌داده است. وی در پایان گفت: این متهم سابقه‌دار به همراه اموال کشف‏شده از مخفیگاهش به مرجع قضایی جهت تشکیل پرونده و بازجویی‌های بیشتر تحویل داده شد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام