سرمقاله

چالش مجلس با دولت

جلال خوش‫چهره

بیمه آسیا با انتشار عملکرد شش‏ماهه و هفت‏ماهه خود نشان داده که در بین شرکت‏های خصوصی، همچنان اقتدار خود را حفظ کرده و در حوزه تولید حق بیمه و نسبت خسارت از برترین شرکت‏های بیمه‏گر است.
بیمه آسیا با انتشار عملکرد شش‏ماهه و هفت‏ماهه  خود نشان داده که در بین شرکت‏های خصوصی، همچنان اقتدار خود را حفظ کرده و در حوزه  تولید حق بیمه و نسبت خسارت از برترین شرکت‏های بیمه‏گر است. 
به گزارش بانکداری ایرانی‏، بیمه آسیا در گزارش شش‏ماهه نخست امسال خود اعلام کرده بود که حدود 29 هزار میلیارد ریال حق بیمه تولید کرده است‏. در مهر 98 حدود پنج هزار و 424 میلیارد ریال  حق بیمه تولید کرده بود، بنابراین در مجموع تا پایان دوره هفت‏ماهه منتهی به 30 مهر 98  مبلغ 34 هزار و 600 میلیارد ریال حق بیمه صادر کرده است.
این رقم نسبت به سال گذشته رقم 24 هزار و 700 میلیارد ریال رشدی 40 درصدی را نشان می دهد که می‌تواند تا پایان سال رشد بیشتری را تجربه کرده و سود آوری بیشتری را برای سرمایه گذاران شرکت به ارمغان آورد .
در حال حاضر این شرکت در پایان نیمه نخست امسال 181 ریال سود ساخته که نسبت به سود 173 ریالی شش‏‏ماهه سال 1397، حدود 3 درصد رشد داشته است. 
شرکت بورسی بیمه آسیا حدود 17 هزار میلیارد ریال خسارت در دوره هفت‏‏ماهه پرداخت کرده که بر این اساس، نسبت کل خسارت پرداختی شرکت به رقم زیر 50 درصد رسیده است. 
در دوره هفت‏ماهه عملکرد بیمه ‌آسیا، بیشترین رشد، به بیمه عمر و زندگی تعلق داشته است که سال گذشته یک هزار و 800 میلیارد ریال بوده، اما امسال به رقم دو هزار و 740 میلیارد ریال رسید که رشدی 52 درصدی را در این شرکت تجربه کرد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام