سرمقاله

بدن‫های یخ‫ زده از وعده‫های پوچ

ژوبین صفاری

همایش سراسری نمایندگان شرکت بیمه دی با حضور عضو هیئت عامل و معاون نظارت بیمه مرکزی، دبیرکل سندیکای بیمه‏گران ایران، مدیرکل حوزه ریاست بیمه مرکزی، مدیرکل نظارت بر شبکه خدمات بیمه‏ای بیمه مرکزی، مدیرعامل، معاونان، مدیران و شبکه فروش شرکت بیمه دی برگزار شد.
محمدرضا کشاورز مدیرعامل شرکت بیمه دی با اشاره به اینکه مهم‏ترین کانال فروش هر شرکت بیمه‏ای، نمایندگان و کارگزاران آن هستند افزود: هدف از برگزاری این همایش، قدردانی از زحمات شبکه فروش در توسعه اهداف شرکت است. نیروی جوان و کارآمد شرکت بیمه دی یکی از بازوهای اصلی شرکت برای نیل به چشم‏اندازهای پیش‏بینی‏‏شده خواهد بود. وی اظهار کرد: به لطف خدای متعال و زحمات شما عزیزان ما در مجموعه بیمه دی در سال 97 توانستیم به لحاظ سهم از بازار بیمه‏ای کشور، در جایگاه سوم قرار بگیریم. شرکت بیمه دی جزو معدود شرکت‏هایی است که کارمزد نمایندگان خود را هر 10 روز یک بار پرداخت می‏کند چرا که معتقدیم این فرآیند می‏تواند در تشویق نمایندگان فعال و انگیزه‏یابی آنان تاثیر مطلوب داشته باشد.
مدیرعامل بیمه دی گفت: در سال گذشته شرکت بیمه دی چهارمین شرکت سودآور صنعت بوده است. همه این نتایج مطلوب بر اساس برنامه‏ریزی و دور‏اندیشی محقق شده است. چشم‏انداز 1400 بیمه دی رسیدن به «پدیده محبوب مشتریان» و تبدیل‏شدن به «پر‏بازده‏ترین شرکت بیمه‏ای» است. سال گذشته بیمه دی توانست با دریافت تاییدیه کفایت ذخایر از بیمه مرکزی مجمع خود را برگزار کرده و بعد از چند‏سال تلاش بی‏وقفه بین سهام‏داران شرکت سود تقسیم کند. کشاورز اذعان کرد: شرکت با سیاست‏گذاری‏های جدید از جمله توسعه کمی و کیفی شبکه فروش سعی بر ادامه روند رو به رشد خود دارد. در بحث آموزش نمایندگان نیز با نظر مدیران استان، کلاس‏های متعددی برای ارتقای دانش فنی همکاران برگزار شده است. وی با اشاره به کلیدواژه «خستگی‏ناپذیری»، رشد و توسعه هر چه بیشتر را در گرو توجه به این واژه دانست و بیان کرد: مرکز ارتباط با مشتریان بیمه دی که اسفند‏‏ماه سال گذشته به بهره‏برداری رسید هم اکنون با میانگین پاسخگویی به بیش از 1000 تماس در روز توانسته است گام ارزشمندی در جهت کسب رضایتمندی مشتریان بردارد و تصویری مطلوب از برند بیمه دی در ذهن مخاطب ایجاد کند که این مهم می‏تواند تاثیر بسزایی در روند بازاریابی شبکه فروش داشته باشد. در پایان، این همایش در 13 شاخص با اهدای لوح و جوایز از نمایندگان و کارگزاران برگزیده، تقدیر شد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام