سرمقاله

سوالات بی‫جواب در هیاهوی سوال از رئیس جمهوری

ژوبین صفاری

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف قطعات خودروهای لوکس خارجی قاچاق به ارزش ۲۷میلیارد ریال در شهرستان پارسیان خبر داد.
سردار غلامرضا جعفری گفت: در پی دریافت خبری مبنی براینکه افرادی سودجو خودروهای لوکس خارجی را در کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس پس از اوراق کردن به صورت غیرمجاز وارد نوار ساحلی شهرستان پارسیان کرده و در درون کشور توزیع می‌کنند، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی پارسیان قرار گرفت.
وی با بیان اینکه ماموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی محل دپوی قطعات قاچاق در بندر شیو شناسایی کردند، افزود: در این راستا ماموران پس از هماهنگی قضائی و همکاری عملیاتی ماموران دریابانی شهرستان پارسیان به محل دپوی کالاهای قاچاق اعزام شدند.
این مقام انتظامی اظهار کرد: ماموران در بازرسی از محل مذکور، بدنه یک دستگاه خودروی سانتافه با متعلقات، بدنه یک دستگاه خودروی ۲۰۶ با متعلقات، انواع قطعات خودروهای خارجی از جمله ۱۰ سقف، ۷ عدد داشبرد کامل به همراه سیم‏کشی، درِ خودرو، سپر و رادیاتور، موتور، گیربکس، کاپوت، اکسل و ۴ دستگاه فن چیلر بزرگ صنعتی کشف و ضبط کردند.
به گزارش سایت پلیس، سردار جعفری با بیان اینکه کارشناسان ارزش محموله مکشوفه را ۲۷ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، اظهار کرد: اقدامات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری متهمان به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار دارد. فرمانده انتظامی هرمزگان در پایان با اشاره به تعامل خوب و سازنده شهروندان با پلیس و تشکر از همکاری صمیمانه مردم، تاکید کرد: شهروندان عزیز می‌توانند در صورت اطلاع ازهرگونه فعالیت مشکوک، به ویژه در زمینه قاچاق کالا و توزیع انواع موادمخدر، بلافاصله مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام