سرمقاله

بیروت در خون

محمدرضا ستاری

شرکت بیمه نوین، در راستای هدف ارتقای کیفیت خدمت‌رسانی خود، امکان صدور معرفی‌نامه آنلاین، توسط مراکز درمانی طرف قرارداد را ایجاد کرد.
به گزارش روابط‏عمومی و امور بین‌الملل بیمه نوین،  این شرکت با  در نظر گرفتن نیاز بیمه‌گذاران درمان تکمیلی به دریافت خدمات به‌موقع و سریع، امکان صدور معرفی‌نامه درمان توسط مراکز درمانی طرف قرارداد خود را آغاز کرده است.
بر این اساس، شرکت بیمه نوین، با ایجاد زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و هماهنگی با مراکز درمانی مهم، امکان دریافت معرفی‌نامه درمان برای بیمه‌گذاران به صورت آنلاین و با ارائه کد ملی را فراهم کرده است. هم اکنون تعداد زیادی از بیمارستان‌ها، کلینیک‌های پزشکی و آزمایشگاه‌های طرف قرارداد با شرکت بیمه نوین، معرفی‌نامه آنلاینِ درمانی را تنها با دریافت کد ملی بیمه‌شده صادر می‌کنند و با پیگیری‌های این شرکت این امکان به‏زودی برای تعداد بیشتری از این مراکز نیز فراهم خواهد شد. گفتنی است، بیمه‌گذاران درمان تکمیلی شرکت بیمه نوین جهت اطلاع از آن دسته از مراکز درمانی که امکان صدور معرفی‌نامه آنلاین را دارند، می‌توانند به سایت بیمه نوین به آدرس  www.novininsurance.com بخش«مراجع درمانی طرف قرارداد» مراجعه کنند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام