سرمقاله

امید دادن با روش‫های اعتمادسوز!

محمدعلی وکیلی

به گزارش موندو، هیئت‌مدیره بارسلونا امروز با حضور رئیس باشگاه بارتومئو جلسه‌ای برگزار خواهد کرد که ممکن است حاصل آن اخراج ارنستو والورده سرمربی این تیم باشد.
به گزارش ورزش سه، روزنامه اسپانیایی موندو دپورتیوو که در کاتالونیا منتشر شده و از رسانه‌های نزدیک به باشگاه بارسا است در گزارشی اعلام کرد که هیئت مدیره باشگاه بارسلونا با حضور یوسپ بارتومئو رئیس باشگاه جلسه مهمی برگزار می‌کند که خروجی این جلسه به احتمال زیاد اخراج ارنستو والورده سرمربی فعلی تیم خواهد بود. موندو از پوچتینو و ستین به عنوان مهم‌ترین نامزدهای جانشینی والورده نام برده است.
موندو می‌گوید کمیسیون ورزشی باشگاه بارسلونا هم دیشب بعد از بازگشت آبیدال و گراو از قطر و مذاکره آنها با ژاوی، تشکیل جلسه داده و با آنها گفت‌وگو کرده است. بر اساس این گزارش در جلسه کمیسیون ورزشی، مسئله اخراج ارنستو والورده و انتخاب جانشین فوری برای او مهم‌ترین دستور کار جلسه بوده است. این روزنامه می‌گوید در این جلسه نام پوچتینو به عنوان جدیدترین نامزد پست هدایت بارسلونا مطرح شده است.
موندو دپورتیوو می‌گوید: برگزاری جلسه دیشب با حضور چهره‌های مهم مدیریتی بلوگرانا نشان داده که هر لحظه می‌توان منتظر انتشار خبر اخراج والورده بود. البته تصمیم به اخراج او هنوز نهایی نشده ولی با این حال نظر اکثریت مدیریت باشگاه موافق خداحافظی با او است.
نتایج ضعیف بارسلونا و ضعف این تیم در خط دفاعی، ماندگار شدن والورده در این باشگاه را با تردید جدی مواجه کرده است. با وجود اظهارات اخیر چند نفر از بازیکنان مهم و تاثیرگذار بارسلونا و حمایت آنها از والورده بعد از شکست تیم مقابل اتلتیکو در سوپرکاپ اسپانیا، موندو می‌گوید پیامی که از سوی تیم ارسال شده نتوانسته مدیریت باشگاه را مجاب به حفظ والورده کند.
بر اساس این گزارش در میان نامزدهای جانشینی والورده در حال حاضر دو نام از بقیه مهم‌تر هستند. از یک طرف مائوریسیو پوچتینو، مربی سابق تاتنهام که بعد از اخراج از این تیم و واگذاری صندلی‌اش به ژوزه مورینیو همچنان بی‌تیم است و گفته می‌شود بارتومئو با او رابطه خیلی خوبی دارد. رامون پلانس هم در اسپانیول و تاتنهام با پوچتینو کار کرده و می‌تواند در بارسا کمک بزرگی برای او باشد.
اما نام دیگری که مطرح شده کیکه ستین است، مربی‌ای که عاشق بازی مالکانه و سبک بازی مخصوص بارسلونا که او هم مثل پوچتینو در حال حاضر بدون تیم است.
موندو می‌گوید بارتومئو رئیس باشگاه روز دوشنبه با ارنستو والورده دیدار کرد. موندو معتقد است در این دیدار به احتمال نزدیک به یقین، خداحافظی والورده از بارسا نهایی و رسمی خواهد شد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام