EBTEKAR NEWSPAPER
جمعه, 09 اسفند 1398   Friday 28 February 2020

سرمقاله

کمیسیون مشترک برجام و چند ابهام مهم

محمدرضا ستاری

مرسدس بنز از فرصت برگزاری نمایشگاه خودروی شیکاگو برای معرفی اولین کمپر ون پاپ آپ و مدرن خود در این بازار استفاده کرده است. این ون با پسوند «ویکندر» شناخته می‌شود، اما توسط شرکت Driverge Vehicle Innovations که همکار مرسدس می‌باشد ساخته شده است.
بنا به گفته این خودروساز آلمانی، متریس ویکندر خودروی بسیار قابلی است. شما نه‏تنها می‌توانید از آن برای سفرهای جاده‌ای طولانی استفاده کنید؛ بلکه متریس ویکندر خودرویی ایده آل برای گشت‌وگذار آخر هفته است.
رابرت ویت مدیر ون‌های مرسدس بنز آمریکا می‌گوید: «کمپر ون‌های پاپ آپ حالتی نمادین داشته و بسیار کاربردی هستند. ما مدت‌های زیادی به خاطر حضور در این بازار شناخته شده‌ایم و نیاز به خودروهای جدید در این کلاس کاملاً حس می‌شود زیرا ون‌های کمپر سالخورده و قدیمی در بازار هنوز حضور دارند. ما با کمک شرکا محصولی مناسب گشت‌وگذار آخر هفته و سفرهای جاده‌ای تولید کرده‌ایم».
از جمله ویژگی‌های استاندارد این خودرو می‌توان به سقف بالا رونده‌ای اشاره کرد که فضای خواب دو نفر را فراهم می‌کند. صندلی نیمکتی عقب با قابلیت تبدیل‏شدن به جای خواب دو‏نفره، صندلی‌های جلو با گردش 180 درجه و… نیز جزو ویژگی‌های خاص این کمپر ون هستند.
اما محصول جدید مرسدس با آپشن‏های متنوعی هم عرضه می‌شود که شامل مواردی همچون پنل‌های خورشیدی یکپارچه، سیستم صوتی و ناوبری ارتقاءیافته، گزینه‌های شخصی‌سازی متنوع، آشپزخانه عقب، محافظ باران و… است.
یکی از شرکای مرسدس در تولید این خودرو نیز اظهار کرده است: «نسل‌های جدید ارتباط بیشتری با طبیعت برقرار کرده‌اند. کمپر ون‌های کوچکی همچون متریس ویکندر با استقبال بسیار خوبی در بازار روبه‏رو هستند. تقاضا برای چنین خودروهایی استثنایی بوده و بازخورد خریداران نیز بسیار خوب است. ما به عنوان متخصص تولید کمپرهای پاپ آپ مطمئن هستیم مرسدس محصولی خیال‌انگیز تولید کرده است».
جدای از ویژگی‌های استاندارد یک کمپر ون، 100 مشتری اول این خودرو بلیت رایگان بازدید از پارک‌های ملی را دریافت خواهند کرد.
منبع: پدال (pedal.ir)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام