EBTEKAR NEWSPAPER
جمعه, 09 اسفند 1398   Friday 28 February 2020

سرمقاله

کمیسیون مشترک برجام و چند ابهام مهم

محمدرضا ستاری

«یورگن کلینزمن» با انتشار پستی در صفحه فیسبوک خود از سمتش به عنوان سرمربی باشگاه هرتابرلین کناره گیری کرد و براساس تایید باشگاه آلمانی، «الکساندر نوری» دستیار ایرانی وی به عنوان سرمربی موقت هدایت این تیم را عهده‌دار شد.
به گزارش ایرنا، کلینزمن در این پست نوشته است که «پس از تفکر زیاد در‫مورد این موضوع، تصمیم گرفته‌ام که سمتم را به عنوان سرمربی هرتا برلین ترک کنم. هواداران، بازیکنان و تمام مجموعه تیم در این مدت در قلب من جا گرفتند بنابراین همچنان هوادار این تیم باقی خواهم ماند.»
باشگاه هرتا نیز با تایید این خبر اعلام کرد: از شنیدن این خبر غافلگیر شدیم به ویژه پس از تصمیماتی که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی با همکاری کادر فنی گرفته شد زیرا هیچ نشانه ای از این تصمیم در آن دوره وجود نداشت.
طبق اعلام باشگاه الکساندر نوری وظیفه نظارت بر تمرین روز سه شنبه تیم را برعهده داشت و به عنوان سرمربی موقت به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
کلینزمن از هفته سیزدهم بوندسلیگا در محوطه فنی هرتا قرار گرفت و در ۱۰ بازی هدایت این تیم را عهده‌دار بود و در این مدت سه پیروزی، سه تساوی و چهار شکست را در کارنامه خود یه عنوان سرمربی هرتا ثبت کرد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام