EBTEKAR NEWSPAPER
جمعه, 09 اسفند 1398   Friday 28 February 2020

سرمقاله

کمیسیون مشترک برجام و چند ابهام مهم

محمدرضا ستاری

 نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، تامین خدمات بیمه‌ای در نقاط مختلف کشور را باعث افزایش ضریب نفوذ بیمه و آرامش و امنیت خاطر بیمه‌گذاران عنوان کرد.
کاردگر در مراسم گشایش شعبه سبزوار طی سخنانی، آغاز به کار این شعبه را باعث افزایش ارائه خدمات بیمه‌ای به مردم این منطقه دانست و از رئیس و کارکنان شعبه خواست ضمن همدلی و تعامل با مسئولان، نسبت به تامین خدمات بیمه‌ای مردم و رفع هرگونه مشکلات احتمالی بیمه‌شدگان اهتمام داشته باشند.  وی از مسئولان شعبه خواست با برپایی نشست‫ها و جلسات ماهانه با مدیران شهری سبزوار، نسبت به شناسایی مشکلات احتمالی و رفع آنان اقدام کنند. مدیرعامل بیمه دانا سپس در جمع خبرنگاران در توضیح «مهردانا» یکی از طرح‌های این شرکت گفت: این طرح یکی از طرح‌های جدید در صنعت بیمه کشور است که ارتباط بین بیمه و بانک را برقرار کرده است. کاردگر افزود: در این طرح، با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران یک تفاهم‌نامه همکاری منعقد شده که هر شهروند ایرانی متقاضی بیمه شخص ثالث، بدنه، آتش‌سوزی، عمر و حوادث می‌تواند از بانک تا سقف ۳ و نیم میلیون تومان تسهیلات بانکی بگیرد.
سهم بیمه دانا از پرتفوی سبزوار
قائم مقام بیمه دانا نیز در مراسم افتتاح شعبه سبزوار گفت: ۳۰۰ میلیارد تومان پرتفوی صنعت بیمه در سبزوار است که سهم بیمه دانا اگر ۱۰ درصد از این پرتفوی باشد باید به ۳۰ میلیارد تومان از این میزان دست پیدا کنیم. حسین حسینی افزود: این شهرستان ظرفیت اقتصادی بسیار بالایی دارد، لذا همکاران ما در این شعبه باید در رشته های عمر و آتش‫سوزی تلاش مضاعفی داشته باشند. رئیس شعبه تازه ‌تاسیس  سبزوار هم با بیان اینکه تاکنون بیمه دانا در شهر سبزوار شعبه‌ای نداشته، گفت: تاکنون نماینده‌های این شرکت در سبزوار فعالیت می‌کردند که زیرمجموعه شعب مشهد بودند. علیرضا اسمعیل‌زاده افزود: در حال حاضر بیمه دانا نزدیک به ۱۰ نماینده در این شهر دارد که روز به ‌روز به این تعداد افزوده خواهد شد. پس از افتتاح شعبه بیمه دانا در سبزوار، همایشی به این مناسبت در تالار پردیس سبزوار برگزار شد. گفتنی است در مراسم افتتاح شعبه جدید بیمه دانا در شهر سبزوار، علاوه بر مسئولان محلی و استانی، رئیس و اعضای هیئت مدیره، قائم مقام مدیرعامل، برخی از معاونان و مدیران ستادی و اجرایی، سرپرست منطقه دو، رئیس شعبه سبزوار و سایر همکاران این شعبه حضور داشتند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام