EBTEKAR NEWSPAPER
پنج شنبه, 08 اسفند 1398   Thursday 27 February 2020

سرمقاله

کمیسیون مشترک برجام و چند ابهام مهم

محمدرضا ستاری

به تازگی پیروز حناچی، شهردار تهران به همراه گروهی از مدیران شهرداری از جمله سید مناف هاشمی مشاور شهردار در امور توسعه منابع مالی، پیمان سنندجی مشاور شهردار در امور حمل و نقل، یوسف حجت سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک، شهر آیین مسئول دفتر حوزه ریاست و محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی از سایت شماره 2 شرکت کروز، فعالیت‌ها، خطوط تولید، مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی این بنگاه اقتصادی بازدید به عمل آوردند.
در این بازدید که با توضیحات مدیران بخش‌های مختلف همراه بود، پیروز حناچی و هیئت همراه با نحوه فعالیت‌ها، مدیریت بهره‌وری و نظارت بر کیفیت در این شرکت آشنا شدند.
شهردار تهران در حاشیه این بازدید ابراز امیدواری کرد: کروز می‌تواند برای پلتفرم‌های مشترک خودروها، یکی از بهترین‌های منطقه شود و حتی در حوزه صادرات بسیاری از کارخانه‌های مطرح جهانی نیز می‌توانند از قطعاتش استفاده کنند.
پیروز حناچی در حاشیه بازدید از سایت شماره 2 شرکت قطعه‌سازی کروز گفت: در هر صورت با قابلیتی که در شرکت کروز مشاهده کردیم، این امر نشان‌دهنده یک حرکت با برنامه و مستمری است که می‫تواند بسیاری از نیازهای خودروسازی را برطرف کند. برای آشنایی با قابلیت‌های کروز اینجا حاضر شدیم و آنچه مشاهده کردیم بسیار فراتر از تصوری بود که در قبل داشتیم.
حناچی در‫خصوص برنامه شهرداری تهران برای همکاری با شرکت قطعه‌سازی کروز تصریح کرد: هم اکنون در حوزه حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس، مینی‌بوس و طراحی‌هایی که بر روی وانت‫های شهری انجام می‌شود مذاکراتی با مدیران این شرکت صورت گرفته تا در بخش‌های بعدی به نتیجه برسیم.
شهردار تهران در‫خصوص حضور بانوان در شرکت قطعه‌سازی کروز گفت: حضور فعال بانوان در این شرکت قطعه‌سازی بسیار چشمگیر است و حدود 70 درصد از شاغلان کروز را بانوان تشکیل می‌دهند. وی به ظرفیت و توان تولید قطعه‌سازی کروز اشاره و خاطرنشان کرد: محصولات موجود در کروز، در نگاه اول به دلیل کیفیت بسیار بالا، تصور بر وارداتی بودن آنها مطرح است که دراصل توسط کروز بومی‫سازی و تولید شده‌اند؛ در آینده با بهبود شرایط سیاسی کشور به ‌طور حتم این شرکت می‌تواند برای پلتفرم‌های مشترکی که خودروها دارا هستند به یکی از بهترین‌های منطقه‫ تبدیل شود و حتی در حوزه صادرات بسیاری از کارخانه‌های مطرح جهانی نیز می‫توانند از قطعاتش استفاده کنند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام