EBTEKAR NEWSPAPER
جمعه, 09 اسفند 1398   Friday 28 February 2020

سرمقاله

کمیسیون مشترک برجام و چند ابهام مهم

محمدرضا ستاری

رمان «روزگار عصیان» نوشته ژانت والز با ترجمه حمیدرضا همایونی‌فر منتشر شد. به گزارش ایسنا، این کتاب در ۲۴۰ صفحه و با قیمت ۳۵ هزار تومان توسط نشر خزه منتشر شده‌ است.
در معرفی «روزگار عصیان» عنوان شده‌ است: ژانت والز در این کتاب که عنوان فرعی‌اش «رمانی بر اساس زندگی واقعی» است، داستان مادربزرگش لی‌لی کیسی اسمیت را تعریف می‌کند که گردباد، خشکسالی، سیل، رکود اقتصادی و غمبارترین فاجعه‌ شخصی را پشت سر می‌گذارد، اما صبور، سخت‫کوش و مومن به زندگی، از همه‌ این بلایا و دشواری‌ها سربلند بیرون می‌آید تا داستانش برای نسل‌های بعد، قصه‌ای خواندنی و پرکشش باشد.
والز آثار پرفروش متعددی در کارنامه‌اش به ثبت رسانده که از میان آن‌ها «قصر شیشه‌ای» و «روزگار عصیان» با نام اصلی‫Half Broke Horses بیشترین اقبال و استقبال را از سوی مخاطبان داشته‌ و به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.
روزنامه‌ نیویورک تایمز درباره نویسنده رمان «روزگار عصیان» نوشته است: «ژانت والز نسل سوم از زنان سلطه‌ناپذیر است؛ زنانی که راه‫شان توسط او تا ابد در حافظه‌ها ثبت شده است تا گذشته ما غنی‌تر شود.»
روزنامه‌ کلیولند پلین دیلر هم در‫مورد او می‌نویسد: «ژانت والز بار دیگر اثبات می‌کند که تلفیق مهارت داستان‌نویسی با انتخاب قصه‌هایی عالی، نهایتاً به روایتی ناب و مسحورکننده می‌انجامد.»


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام