سرمقاله

جدال سیاسی-حقوقی اینستاگرامی ایران و آمریکا

محمدعلی وکیلی

مرحله دوم مرکز عملیات و کنترل شبکه بیمه کوثر به منظور کنترل و هدایت تمامی اطلاعات و نظارت لحظه‌ای بر وضعیت داده‌ها به بهره‌برداری رسید.
مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت در این مراسم که با حضور رئیس و اعضای هیئت‌ مدیره شرکت برگزار شد، تصریح‌ کرد: این مرکز به‌ منظور کنترل و رصد تمامی رخدادها و شناسایی مشکل‌های مرتبط با زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و در دسترس بودن همیشگی سرویس‌های مرکز داده‌ها ایجاد شده است.
محمدرضا مومنی، افزایش امنیت شبکه را از دیگر مزایای راه‌اندازی این مرکز برشمرد و گفت: کنترل و افزایش امنیت، به ‌روز بودن سیستم‌ها، پشتیبانی لحظه‌ای و در دسترس بودن تمامی سرویس‌ها به‌ صورت 24 ساعته، شناسایی مشکل‌ها و ارائه راهکارهای بهبود شبکه توسط کارشناسان با بهره‌برداری از این مرکز میسر می‌شود.
وی با بیان اینکه روزانه حمله‌های متعدد سایبری و هک سیستم توسط افراد مختلف در کشور روی می‌دهد و لازم است تا شرکت‌ها زیرساخت‌ها و  لازم را برای مقابله با این حمله‌ها فراهم کنند، تصریح‌کرد: بیمه کوثر نیز برای جلوگیری و کاهش خطرهای ناشی از تهدیدهای سایبری و جلوگیری از ایجاد هرگونه خلل و توقف در خدمت‌رسانی به ذی‌نفعان شرکت این مرکز را راه‌اندازی کرده است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام