سرمقاله

فقر مردم در گرداب تناقض

ژوبین صفاری

بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار و برای اولین بار، مجوز رسمی فروش برنج با قیمت تنظیم بازار به یک فروشگاه اینترنتی اختصاص پیدا کرد.
کاظم کلب خانی مدیرعامل فروشگاه اینترنتی اُکالا در گفتگو با خبرنگار ابتکار از عرضه برنج تنظیم بازار توسط این فروشگاه اینترنتی خبر داد و افزود: بر اساس این مصوبه، 100 تن برنج هندی (GTC) با برچسب مخصوص تنظیم بازار ماه مبارک رمضان و با قیمت مصرف کننده هر کیلو 80000 ریال ( قابلیت عرضه در بسته‌بندی 10 کیلویی ) توسط این سوپر مارکت اینترنتی به مشتریان عرضه می شود.
مدیرعامل فروشگاه اینترنتی اکالا ضمن بیان اینکه که هموطنان در شرایط فعلی و جهت حفظ سلامتی خود می توانند برای تهیه مایحتاج خود از منزل خارج نشوند و خرید خود را بصورت آنلاین از طریق سوپرمارکت آنلاین اکالا انجام دهند، اظهار داشت: این فروشگاه اینترنتی، برنج‌های خریداری شده هر خانوار را ضمن رعایت تمامی دستور العمل‌های بهداشتی، درب منزل تحویل می‌دهد و از این طریق به عرضه سریع تر و آسان تر این محصولات کمک می‌کند.
کلب خانی در خصوص تدابیر اندیشیده شده برای توزیع عادلانه برنج های تنظیم بازار و جلوگیری از سواستفاده و احتکار این کالا، اذعان داشت: فروشگاه اینترنتی اُکالا امکان خرید یک بسته برنج تنظیم بازار را برای هر مشتری فراهم کرده و با توجه به استقرار انبارهای اکالا در نقاط مختلف شهر تهران و توزیع این کالا بطور مساوی در این انبارها، این اطمینان را به مشتریان خود می دهیم که برنج ها بصورت عادلانه در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.
وی در ادامه به راه های مختلف سفارش گذاری این محصول در سوپرمارکت آنلاین اکالا اشاره کرد و افزود: مشتریان عزیز می توانند به سه روش مراجعه به وب سایت اکالا به آدرس www.okala.com ، استفاده از اپلیکیشن اکالا و بصورت تلفنی از طریق تماس با شماره تلفن 02154595000 برنج با قیمت تنظیم بازار را تهیه نمایند.
کلب خانی همچنین گفت: درصورتی که مشتریان در هر یک از مراحل سفارش‌گذاری با مشکل روبرو شدند، می‌توانند با شماره 54595000 تماس حاصل نمایند و از راهنمایی همکاران ما استفاده کنند.
اولین عرضه اینترنتی برنج هندی به قیمت تنظیم بازار در اکالا


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام