سرمقاله

بدن‫های یخ‫ زده از وعده‫های پوچ

ژوبین صفاری

بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار و برای اولین بار، مجوز رسمی فروش شکر با قیمت تنظیم بازار به فروشگاه اینترنتی اکالا پیدا کرد.
مدیرعامل فروشگاه اینترنتی اُکالا پس از عرضه برنج تنظیم بازار از فروش شکر تنظیم بازاری توسط این فروشگاه اینترنتی خبر داد و افزود: بر اساس این کار گروه تنظیم بازار، ۱۰۰ تن شکر با برچسب مخصوص تنظیم بازار ماه مبارک رمضان و با قیمت مصرف کننده هر کیلو 59000 ریال توسط این سوپر مارکت اینترنتی به مشتریان عرضه می شود.
مدیرعامل فروشگاه اینترنتی اکالا ضمن بیان اینکه هموطنان در شرایط فعلی و جهت حفظ سلامتی خود می توانند برای تهیه مایحتاج خود از منزل خارج نشوند و خرید خود را بصورت آنلاین از طریق سوپرمارکت آنلاین اکالا انجام دهند، اظهار داشت: این فروشگاه اینترنتی، شکر‌های خریداری شده هر خانوار را ضمن رعایت تمامی دستور العمل‌های بهداشتی، درب منزل تحویل می‌دهد و از این طریق به عرضه سریع تر و آسان تر این محصولات کمک می‌کند .
کلب خانی در خصوص تدابیر اندیشیده شده برای توزیع عادلانه شکر تنظیم بازار و جلوگیری از سواستفاده و احتکار این کالا، اذعان داشت: فروشگاه اینترنتی اُکالا امکان خرید 3 بسته یک کیلویی تنظیم بازار را برای هر مشتری فراهم کرده و با توجه به استقرار انبارهای اکالا در نقاط مختلف شهر تهران و توزیع این کالا بطور مساوی در این انبارها، این اطمینان را به مشتریان خود می دهیم که شکرها بصورت عادلانه در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.
وی در ادامه به راه های مختلف سفارش گذاری این محصول در سوپرمارکت آنلاین اکالا اشاره کرد و افزود: مشتریان عزیز می توانند به سه روش مراجعه به وب سایت اکالا به آدرس (https://okala.com) ، استفاده از اپلیکیشن اکالا و بصورت تلفنی از طریق تماس با شماره تلفن ۰۲۱۵۴۵۹۵۰۰۰ شکر با قیمت تنظیم بازار را تهیه نمایند.
کلب خانی همچنین گفت: درصورتی که مشتریان در هر یک از مراحل سفارش‌گذاری با مشکل روبرو شدند، می‌توانند با شماره ۵۴۵۹۵۰۰۰ تماس حاصل نمایند و از راهنمایی همکاران ما استفاده کنند. برای مشاهده سایر تخفیف ها میتوانید به مجله اکالا با ادرس (https://blog.okala.com/) مراجعه کنید.
عرضه شکر تنظیم بازار از طریق فروشگاه اینترنتی اکالا


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام