سرمقاله

دو روی سکه اعتراض

ژوبین صفاری

توانمندسازی و توسعه نیروی انسانی گروه مالی گردشگری در حوزه‌های بانکداری و گردشگری در سال 99
مدیرعامل شرکت تلاشگران اندیشه کاراد اعلام کرد: توانمندسازی و توسعه سرمایه انسانی گروه مالی گردشگری در حوزه‌های بانکداری و گردشگری در سال 99 محقق می‌شود.
به گزارش روابط‌عمومی گروه مالی گردشگری، بهروز شریفی‌مقدم گفت: با توجه به بسترها و ظرفیت‌های موجود در گروه مالی گردشگری و همچنین نیازهای قابل شناسایی که در سایر سازمان‌ها و شرکت‌ها وجود دارد، حوزه‌های مالی، بانکی، بازار سرمایه و همچنین گردشگری و هتلداری و نیز معدن و صنایع معدنی در دستور کار خواهد بود تا توانمندسازی و توسعه سرمایه انسانی در این گروه و سایر شرکت‌ها تحقق یابد.
وی افزود: طبق سیاست‌ها و ماموریت‌های جدید تعیین شده، توسعه دوره‌های کوتاه‌مدت و آموزش‌های دانشگاهی، پروژه‌های توسعه‌ای و آموزش‌های بلندمدت تخصصی با رویکردها و شیوه‌های آموزش الکترونیک، مجازی و حضوری از اهم برنامه‌های سال جاری است.
شریفی‌مقدم ادامه داد: مطابق با برنامه‌ها، ماموریت‌ها و استراتژی شرکت‌ها، برنامه‌های مدون آموزشی طراحی و اجرای آنها و نیز سنجش اثربخشی دوره‌ها در دستور کار خواهد بود و تا حصول نتیجه، پیگیری خواهد شد.
وی از جذب حدود 400 دانشجوی جدید در دانشگاه علمی کاربردی کاراد خبر داد و گفت: این دانشگاه امسال در مقطع کاردانی؛ در رشته‌های گردشگری، حسابداری مالی، امور بانکی، مدیریت کسب‌وکار، بازاریابی و بیمه و رشته‌های مرتبط با هتلداری و گردشگری و نیز در مقطع کارشناسی در رشته‌های مدیریت گردشگری، مدیریت هتلداری، حسابداری بانکی، مدیریت شعب بانک، مدیریت کسب‌وکار و آشپزی ملل اقدام به جذب دانشجو می‌کند. شریفی‌مقدم، ارتقای برند و هویت‌بخشی به گروه مالی گردشگری را از اهداف متعالی مجموعه کاراد ذکر کرد و از مدیران این گروه خواست تا ضمن اهمیت دادن به مباحث آموزشی و ارتقای دانش سازمانی، یادگیری سازمانی را به یک فرهنگ عمومی تبدیل کنند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام