سرمقاله

دور باطل اقتصاد پای مرغی

ژوبین صفاری

به نقل از روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، بعدازظهر امروز و در راستای ارج نهادن به جایگاه جانبازان گرانقدر و پاسخ به سوالات و ابهامات این عزیزان پیرامون اقدامات و فعالیت های صندوق قرض الحسنه شاهد، دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و مدیران ستادی صندوق با حضور در جلسه ای مجازی پاسخگوی اعضای انجمن جانبازان نخاعی ایران در سراسر کشور بودند.
در این جلسه پرسش و پاسخ مجازی، اعضای انجمن جانبازان نخاعی ایران که در اقصی نقاط کشور حضور داشتند سوالات، ابهامات و دغدغه های خود را در راستای حق عضویت و اقساط کسر شده وام پرداختی و همچنین چگونگی عملکرد صندوق مطرح نمودند که مدیرعامل صندوق بصورت تفکیک شده و تک به تک پاسخگوی کلیه سئوالات جانبازان عزیز نخاعی بود.
دکتر اسلام کریمی در ابتدای جلسه ضمن معرفی خود و وضعیت فعلی صندوق قرض الحسنه شاهد به اهم اقدامات و برنامه های این صندوق اشاره نمود.
در ادامه جلسه هر کدام از اعضای انجمن جانبازان نخاعی کشور به ترتیب سوالات خود را پیرامون نحوه پرداخت تسهیلات به اعضا، حق عضویت ها کسر شده، اقدامات صورت گرفته و برنامه های دیگر صندوق قرض الحسنه شاهد را مطرح و مدیرعامل نیز با همکاری مدیران ستادی حاضر در جلسه پاسخ تمام سوالات مطرح شده را ارسال نمود.
از مهمترین بخش های جلسه می توان به توضیحات مدیرعامل صندوق پیرامون ساختار سازمانی، وضعیت مالی، چگونگی گردش کسورات کسر شده از حقوق ماهیانه و روند پرداخت تسهیلات و شفاف سازی اقدامات صورت گرفته اشاره کرد.
یکی از مهمترین برنامه های صندوق قرض الحسنه شاهد و در راس آن دکتر اسلام کریمی به عنوان مدیرعامل در سال 1399 ارتباط و تعامل نزدیک تر و بیشتر با اعضای صندوق می باشد.
جلسه پرسش و پاسخ مجازی مدیرعامل صندوق با انجمن جانبازان نخاعی ایران


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام