سرمقاله

دو روی سکه اعتراض

ژوبین صفاری

در همایشی که به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی در استانداری همدان برگزارشد، مسوول روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان همدان شایسته تقدیر شناخته شد.
به گزارش روابط عمومی آبفای استان همدان، مدیر روابط عمومی استانداری همدان در این همایش با بیان اینکه برنامه‌هایی با هم‌فکری هیئت رئیسه برای ارتقای جایگاه روابط عمومی‌های استان در نظر گرفته‌ شده است اظهار کرد: یکی از شروط ارتقای جایگاه روابط عمومی‌های استان همکاری و همراهی مدیران روابط عمومی‌ دستگاه‌های اجرایی است.
اسداله ربانی مهر با اشاره به اینکه توانمند‌سازی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی در دستور کار قرار خواهد گرفت تصریح کرد: از تاکیدات مهم استاندار همدان و هیئت رئیسه روابط عمومی‌های استان تعامل با رسانه‌ها و خانه مطبوعات است. مدیر روابط عمومی استانداری همدان ادامه داد: به طور جد به دنبال اجرایی کردن‌ سند اطلاع‌رسانی استان هستیم و یکی از معیارهای ارزیابی روابط‌ عمومی‌های استان نیز میزان اجرای این سند بوده است.
وی با تاکید بر اینکه سند اطلاع رسانی یک ابتکار جدی و سازنده است خاطرنشان کرد: در سند اطلاع‌رسانی همه مسائل دیده شده و ارزیابی نیز بر اساس بندهای سند صورت گرفته است.وی با اشاره به اینکه روابط عمومی‌های استان همدان از فعالان کشور هستند گفت: ارتباط و تعامل خوبی بین روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها وجود دارد.
در این همایش به دنبال ارزیابی صورت گرفته با حضور استاندار همدان از مدیران روابط عمومی ادارات و دستگاههای اجرایی تقدیر شد که در بخش دستگاه‌های خدمات رسان، مسوول روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان همدان   شایسته تقدیر شناخته شد.
گفتنی است از عملکرد آبفای استان همدان در اجرای سند راهبردی در سال 98 تقدیر به عمل آمد. در شورای برنامه ریزی و توسعه استان همدان از مدیران کل، فرمانداران و شهردارانی که توانسته بودند بهترین عملکرد را منطبق با سند راهبردی در سال 98 داشته باشند تقدیر شد.
شاهرخی استاندار همدان در این نشست گفت: سند راهبردی سه ساله استان، مطابق با برنامه‌های پیش بینی شده حرکت می‌کند و همه برنامه‌های سال ۹۸ نیز که شامل توفیقات در اشتغال، جذب سرمایه گذاری، آماده سازی بستر‌های لازم برای رونق تولید و زیرساخت‌های استفاده از منابع آب بود، محقق شده است.
شاهرخی با اشاره به اهمیت سال ۹۹ برای هدف گذاری در سال مزین به جهش تولید، رقم کلی طرح‌های در نظر گرفته شده در این سال را ۱۴ هزار میلیارد تومان بیان کرد.
در پایان ازسوی مدیریت ارشد استان از کلیه فرمانداران و تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی که توانسته بودند بهترین عملکرد را منطبق با سند راهبردی در سال 98 داشته باشند تقدیر شد که از سید هادی حسینی بیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان نیز تقدیر به عمل آمد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام