سرمقاله

ترامپ یا بایدن؟

جلال‌خو ‌ش چهره

شهرداری رباط کریم در بحبوحه کرونا و تبعات اقتصادی آن از پا ننشست و همچنان به روال پیشین و شاید با قدم‌های محکم تر در مسیر سازندگی گام بر می دارد
اصغر پارسا شهردار رباط کریم که با حضور خود در مسند شهردار، آرامش را به بدنه شهرداری و شورا تزریق کرد، بدون جنجال و حاشیه سازی در حال اجرای پروژه های متعدد عمرانی است
از جمله:
آغاز عملیات ساختمان جدید دادگستری شهرستان
به همین منظور آئین کلنگ زنی احداث ساختمان دادگستری شهرستان رباط کریم با حضور مسئولین شهرستان بر زمین زده شد.
شهردار رباط کریم در حاشیه این مراسم گفت: این ساختمان در زمینی به مساحت ۵۹۴۳ متر مربع و از محل اعتبارات قوه قضائیه و استانی احداث می شود.
پارسا افزود: تاکنون مسئولین و دستگاه های شهرستان حمایت های خوبی را داشته اند و امیدواریم با تداوم این همکاری مراحل احداث و تکمیل این پروژه نیز به سرعت انجام گیرد.
همچنین عملیات تخریب و خاکبرداری خیابان ۲۵ متری امام خمینی (ره) به مساحت ۱۸۰۰ مترمربع در حال انجام می باشد.
روکش کلی آسفالت خیابان امام خمینی(ره) به مساحت ۱۴۰۰۰ مترمربع طی روزهای آتی انجام می گردد.
در ادامه این اقدامات عملیات بتن ریزی کف خیابان نیایش آلارد ( خیابان امامزاده ) به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع در حال اجرا می باشد.
پس از اتمام عملیات بتن ریزی و زیرسازی خیابان مذکور، اجرای آسفالت انجام خواهد شد.
در راستای بهبود نمای شهری و پاکسازی آن نیز شهرداری رباط کریم طرح های جهادی مختلفی را انجام می دهد که پاکسازی شهرک کیکاور یکی از آنها است
اصغر پارسا شهردار رباط کریم در این خصوص با اعلام خبر پاکسازی محیط شهرک کیکاور اظهار داشت: با هدف ارتقای سطح خدمت‌رسانی به نواحی شهر رباط کریم، با حضور نیروهای عملیاتی و با استفاده از ماشین آلات طرح جهادی پاکسازی و زیبا سازی محله کیکاوراجرایی شد.
شهردار رباط کریم ادامه داد: این طرح به منظور رفع مشکلات، جمع‌آوری نخاله‌های ساختمانی، شست وشوی جداول، جمع‌آوری ضایعات و نظافت معابر منطقه و... اجرا گردید.
ایشان در حاشیه اجرای این طرح با اشاره به اینکه پاکسازی در محلات از جمله راهکارهای رفع ناهنجاری های بصری و افزایش مشارکت اجتماعی، تقویت محله محوری و ایجاد حس تعلق شهروندان به محل زندگی محسوب می شود، گفت: افزایش سطح خدمات رسانی به شهروندان و ارتقای سطح رضایتمندی و رفاه حال آنها و نیز بهبود وضعیت بهداشتی محلات از اولویت های مدیریت شهری است.
لازم به ذکر است در ادامه فعالیت‌های عمرانی، اجرای عملیات اصلاح هندسی میدان الغدیر به سمت پرند(جاده قدیم ساوه) توسط معاونت فنی و نظارت بر پروژه های عمرانی شهرداری رباط کریم انجام و عملیات لکه گیری آسفالت بلوار امام خمینی (ره) به صورت سیار به همت همین معاونت به انجام رسید.
مشارکت فعال در طرح خیرخواهانه مواسات، کاشت درخت در معابر ، چمن زنی و سمپاشی درختان، اذین بندی سطح شهر در مناسبت های مختلف،از دیگر فعالیت های قابل ذکر شهرداری رباط کریم در ایام اخیر است


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام