سرمقاله

40 سال جنگ

رضا دهکی

تکمیلی دومین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرس اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای/ ائتلاف های رقیب/ فهرست منتخبین/ جزییات آراء
با پایان گرفتن دومین دوره انتخابات کشوری فروشگاه های زنجیره که روز یکشنبه 29 تیر 1399 در سالن اجلاس اتاق اصناف ایران برگزار شد اطلاعات تکمیلی در خصوص این انتخابات اعلام شد.
پیروزی کارآمدان بر تحول خواهان

به گزارش روابط عمومی اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‎‌ای، با پایان انتخابات و شمارش آرای واصله، "ائتلاف اتحادکارآمد" متشکل از هیات رئیسه دوره نخست این اتحادیه که با شعار " نوین سازی نظام توزیع" وارد انتخابات شده بودند برنده نهایی این انتخابات شد و آقایان: امیرخسروفخریان, مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با 52 رای به عنوان رئیس اتحادیه، مهدی عارفی داریان؛ با 44 رای نایب رییس اول ، حسین مدرسی فر با 43 رای نایب رییس دوم ، محمد علی خراسانی فردوانی با 42 رای دبیر و منصورعالی پور با 41 خزانه دار هیات مدیره و آقای ابراهیم طلائی با 38 رای به عنوان بازرس اتحادیه؛ انتخاب شدند.
در این دوره از انتخابات که در فضایی بسیار رقابتی و با حضور کاندیداهای ائتلافی و مستقل برگزار شد آقایان رسول محمدی با 27 رای و فرزین کاویانی با 24 رای به ترتیب به عنوان اعضای علی البدل اول و دوم هیات مدیره انتخاب شدند.
شایان ذکر است اعضای علی البدل منتخب؛ هر دو از اعضای "ائتلاف تحول" هستند که با واگذاری نتیجه انتخابات، تنها موفق شدند رای اعضا را برای انتخاب دو عضو از ائتلاف خود به عنوان اعضای علی البدل کسب نمایند.
گفتنی است پس از مشخص شدن نتیجه نهایی دومین دوره انتخابات اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای، امیرخسرو فخریان رئیس اتحادیه به نیابت از منتخبین ، در پیامی از حضور پرشور اعضای اتحادیه تشکر و قدردانی نموده و کلیه کاندیداهای ائتلاف رقیب و اعضای اتحادیه را به مشارکت در تحقق اهداف اتحادیه دعوت نمود .
متن پیام رئیس اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای به این شرح است:
بسمه تعالی
اعضای محترم اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای؛
کاندیداهای محترم ائتلاف رقیب؛
کاندیداهای محترم مستقل؛
خداوند بزرگ را شاکرم که توفیق خود را نصیب اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای کرد تا دومین دوره انتخابات این اتحادیه در فضایی پرشور و رقابتی برگزار گردد و اعضای دومین دوره هیات مدیره با رای آگاهانه اعضا، انتخاب شوند. امیدوارم لطف و عنایت خداوند متعال در ادامه راه نصیب منتخبین شود تا ایشان بتوانند در سایه انتقادات، پیشنهادات و همدلی سایر اعضا، در دوره پیش رو، خدمتگزارانی صدیق برای این اتحادیه و اعضای شریف آن باشند. بر خود لازم می بینم به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ فروشگاه های زنجیره ای کشور و به نمایندگی از ائتلاف منتخب، از همه اعضای محترم اتحادیه، کاندیداهای ائتلاف رقیب، کاندیداهای مستقل و دست اندرکاران برگزاری انتخابات تشکر و قدردانی نموده و دست یاری به سوی همگی شما برای پیشبرد اهداف اتحادیه دراز نمایم. قطعا تحقق برنامه های اتحادیه، مرهون همدلی همه اعضای اتحادیه است.
از خداوند بزرگ توفیق کلیه اعضای محترم اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای را در خدمت به میهن عزیزمان خواستارم.
امیرخسرو فخریان
99.04.29


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام