سرمقاله

بدن‫های یخ‫ زده از وعده‫های پوچ

ژوبین صفاری

آذربایجان شرقی – فلاح: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از استقبال مردم از طرح رایگان دوگانه سوز نمودن خودروهای عمومی باری و مسافری استان خبر داد و گفت: این منطقه بعنوان دومین استان بیشترین ثبت نام را با ۱۱۶۹ دستگاه خودرو به خود اختصاص داده است.
به گزارش خبرنگار ما در آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، علی روح اللهی با اشاره به اهمیت اجرای طرح رایگان دوگانه سوز نمودن خودروهای عمومی باری و مسافری در کاهش آلودگی هوا و صرفه جویی در مصرف بنزین گفت: از آغاز اجرای این طرح ۱۱۶۹ دستگاه خودرو در استان جهت تبدیل گاز سی ان جی ثبت نام نموده اند که ۲۸۴ دستگاه روند تبدیل را طی کرده و از خدمات سوخت رسانی گازطبیعی برخوردار شده اند.
به گفته روح اللهی، منطقه آذربایجان شرقی دومین استان از لحاظ ثبت نام و تبدیل کارگاهی می باشد که نشان از استقبال مالکان خودروهای عمومی باری و مسافری از این طرح دارد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی تصریح کرد: بیشترین میزان تبدیل در این منطقه در خرداد ماه سال جاری انجام گرفته که نشان از افزایش تدریجی میزان درخواست دارد که با پیگیری مستمر، عملیات دوگانه سوز نمودن خودروهای مذکور نیز سرعت بیشتری را شاهد خواهد بود.
علی روح اللهی یادآور شد: با برنامه ریزی و هماهنگی بعمل آمده در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران تبدیل ۱۴۶۴۰۰۰ دستگاه خودروی عمومی باری و مسافری به دوگانه سوز در سطح کشور انجام خواهد گرفت.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: خودروهایی که تاکنون ثبت نام نکرده اند نیز می توانند به سایت GCR.niopdc.ir مراجعه و نسبت به دریافت نوبت جهت دوگانه سوز نمودن رایگان خودروی خود اقدام نمایند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام