سرمقاله

در کلیات «آزاد»؛ در جزئیات «ممنوع»

علیرضا صدقی

جشنواره " سهم همسایگی" شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش که در راستای قدردانی از همراهی مشتریان افق کوروش از 20 خرداد ماه در 2100 شعبه سراسر کشور در حال برگزاری است تا کنون بیش از 15 هزار سهامدار جدید به خانواده بزرگ افق کوروش افزوده است.
بیش از 15 هزار سهام دار جدید افق کوروش در جشنواره "سهم همسایگی"

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در این جشنواره هر شب به قید قرعه یک برنده 50 میلیون تومانی، پنج برنده 5 میلیون تومانی و 495 برنده 500 هزار تومانی معرفی می شوند که به ازای رقم جوایز خود سهام افق کوروش قابل معامله در بازار سرمایه دریافت می کنند، که تا کنون بیش از 15 هزار و 500 برنده این جشنواره مشخص شده است.
علاقمندان به شرکت در این جشنواره، تا پایان مرداد ماه فرصت دارند به ازای هر یک صد هزار تومان خرید از فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش یک امتیاز دریافت و کد قرعه کشی درج شده در زیر فاکتور خرید خود را از طریق کد دستوری #1572*500* ثبت نمایند.
شرکت کنندگان در جشنواره سهم همسایگی برای آگاهی از اسامی برندگان می توانند به آدرس my.okcs.com مراجعه و یا در صفحه جشنواره های وب سایت رسمی افق کوروش با جستجوی کد قرعه کشی و یا شماره همراه، وضعیت خود را در جشنواره سهم همسایگی بررسی نمایند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام