سرمقاله

صندلی رئیس جمهوری چند؟

محمدعلی وکیلی

مصدومیت سردار آزمون جدی نیست و او به دیدار بعدی تیمش در لیگ برتر روسیه می‌رسد.
به گزارش ورزش سه، مهاجم ایرانی زنیت سنت‌پترزبورگ در جریان برتری 6 بر صفر تیمش مقابل یوفا دچار مصدومیت شد. سردار در بازی دیشب یکی از ستاره های تیمش بود اما مجبور شد به دلیل آسیب دیدگی زمین را ترک کند.
او پس از ثبت دو گل و گرفتن یک پنالتی در بازی، در دقیقه ۸۰ به دلیل ناراحتی و آسیب دیدگی شدید از ناحیه پای چپ روی زمین افتاد و درنهایت سرمربی تیم چاره ای جز تعویض او پیدا نکرد. درباره وضعیت سردار گفته می‌شد مصدومیت او شدید است و ممکن است مدتی دور از میادین باشد اما بعد از معاینات پزشکی مشخص شد که او مشکل جدی ندارد.
مصدومیت ستاره ایرانی زنیت که با دو گل دیروز دوباره به صدر جدول گلزنها بازگشته حتی از برد پرگل مقابل اوفا هم خبر مهمتری بود. این آرتم زیوبا مهاجم نامدار زنیت است که نگران سردار به او قوت قلب می‌دهد.
آزمون از تمرینات فیزیوتراپی را روی پای مصدومش آغاز کرده و سپس با دوچرخه ثابت هوازی کار کرده است. او با نظر پزشکان به زودی آماده بازگشت می‌شود و مشکل خاصی ندارد.با این شرایط سردار می تواند زنیت را در مسابقه بعدی لیگ برتر روسیه همراهی کند و مصدومیت او کاملا به خیر گذشته است.
سردار آزمون یکی از بازیکنان تاثیرگذار تیم زنیت است که سال گذشته با کسب عنوان آقای گلی محبوبیت بیشتری نزد هواداران روسی به دست آورد. مهاجم ملی پوش ایرانی که گفته می‌شود پیشنهادهای خوبی نیز در جیب خودش دارد، به واسطه قراردادش با زنیت همچنان برای این تیم به میدان می‌رود. شب گذشته با مصدومیت آزمون رسانه‌های روسی توجه زیادی به این موضوع کردند و نگرانی خود بابت وضعیت او را نشان دادند.
خبرنگاران کشور روسیه نیز در رسانه‌های خود به این مساله پرداختند و حتی شایعات زیادی درباره او هم به وجود آمد. اینکه آزمون دچار آسیب دیدگی شدیدی شده و ممکن است چند ماه دور از میادین باشد. حالا اما شایعات درباره این مهاجم تکذیب شده و سردار ایرانی با چند جلسه فیزیوتراپی به میادین برخواهد گشت.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام