EBTEKAR NEWSPAPER
دوشنبه, 04 تیر 1397   Monday 25 June 2018

سرمقاله

رئیسی که نمی داند چه کند بهتر است برود

محمد صادق جنان صفت

سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران گفت که این تیم در جام جهانی کار دشواری پیش‌رو دارد.
به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، قرعه‌کشی جام جهانی فوتبال 2017 جوانان دیروز (چهارشنبه) در کره جنوبی برگزار و ایران با پرتغال، کاستاریکا و زامبیا هم گروه شد.
امیرحسین پیروانی، سرمربی تیم جوانان در این باره گفت: شاید در نگاه اول گروه ما آسان به نظر برسد ولی اگر بصورت دقیق بخواهیم بررسی کنیم، می‌بینیم که اتفاقاً کار بسیار مشکلی را پیش روی خود داریم. پرتغال همواره جز تیم‌های برتر جهان در رده پایه بوده و به کارخانه بازیکن‌سازی معروف است و از دیرباز همواره بازیکنان مطرحی را به فوتبال جهان معرفی کرده است.
سرمربی تیم جوانان ادامه داد: کاستاریکا تیمی قدرتی در آمریکای مرکزی و حوزه دریای کارائیب است. کشوری که نشان داده پیشرفت چشمگیری داشته و در جام جهانی گذشته می‌رفت تا شگفتی‌ساز باشد. زامبیا هم از تیم‌های قدرتی آفریقاست و دوسال قبل شاهد بودیم که تیم ملی این کشور در حضور بزرگان قاره سیاه توانست به مقام قهرمانی جام ملت‌های آفریقا دست پیدا کند.
وی در پایان گفت: از همین جا این قول را به تمام هموطنانم می‌دهم که تیم ایران با نمایشی خیره کننده از نام و پرچم کشور در این رقابت ها دفاع کرده و ان شاالله با ارائه بازی‌هایی منسجم بتوانیم با صعود به مراحل بالاتر، دل ایرانیان عزیز را شاد کنیم.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام