EBTEKAR NEWSPAPER
یکشنبه, 03 تیر 1397   Sunday 24 June 2018

سرمقاله

در مسیر پیروزی

علیرضا صدقی

مراسم معارفه رئیس فدراسیون هندبال با حضور مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی و تعدادی از مدیران ارشد وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال، مراسم معارفه رئیس فدراسیون هندبال در محل فدراسیون برگزار شد و احمد گواری به نمایندگی از وزارت ورزش و جوانان حکم ریاست 4 ساله فدراسیون هندبال را که به امضای وزیر ورزش و جوانان رسیده را به علیرضا رحیمی اعطا کرد.
این مراسم در حالی با حضور احمد گواری مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی برگزار شد که کارشناسان و مدیران ارشد وزارت ورزش و جوانان (علی رغبتی، احمد عشوری، محمد رضایی، غلامرضا پارسا، علی رحمانیون و جمعی دیگر از مدیران وزارت ورزش) به همراه کارکنان فدراسیون ضمن قدردانی از زحمات 6 ماهه عباسعلی اکبری، حضور مجدد علیرضا رحیمی در هندبال را یک گام بزرگ برای نیل به اهداف هندبال برشمردند.
احمد گواری در سخنانی گفت: آقای رحیمی نیاز به معرفی ندارد و از این بابت که قبول مسئولیت کرده و دوباره وارد عرصه هندبال شده آن را یک حرکت مثبت و بزرگ برای هندبال و ورزش کشور می دانم، ان شالله که این فدراسیون با همدلی و اتحاد خانواده هندبال و مدیریت جناب رحیمی بتواند جایگاه خود را در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا و میادین بزرگی مثل المپیک به دست آورد.
گواری با قدردانی از زحمات عباس علی اکبری گفت: باید از همکار خوبمان آقای اکبری هم قدردانی کنیم که در این مدت 6 ماه فضای هندبال را بسیار خوب به سمت آرامش هدایت کردند و اجازه ندادند کار هندبال روی زمین بماند و امروز که می بینم همه همکارانم در فدراسیون هندبال قدردانی زحمات وی هستند به عنوان یک همکار خوشحال می شوم که چنین همکاران و کارشناسانی در وزارت ورزش حضور دارند.
وی افزود: البته عباسعلی اکبری را برای پست های دیگر و مهمتر نیاز داریم و ان شالله که بتوانیم از انرژی و توان مدیریتی وی در بخش های دیگر ورزش بهره مند شویم.
گواری با قدردانی از تمامی پرسنل فدراسیون ازتلاش های فرامرز می آبادی دبیرکل فدراسیون هندبال نیز قدردانی کرد.
در ادامه این نشست صمیمی و دوستانه، سعید شاهی به نمایندگی از کارکنان فدراسیون لوح تقدیر و هدایای یادبودی به عباسعلی اکبری اهدا کرد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام