EBTEKAR NEWSPAPER
جمعه, 03 فروردین 1397   Friday 23 March 2018

سرمقاله

ایران صفی اصفیا و وظایف ایران دوستان

محمدصادق جنان صفت

اینستاگرام برنامه پرمخاطب اشتراک‌گذاری عکس در ایران است که به تازگی ویژگی استفاده آفلاین را به خود اضافه کرده‌است. فیس‌بوک در کنفرانس F8 از این قابلیت خبر داد.
در کنفرانس F8 فیس‌بوک، نسخه اندروید اینستاگرام با قابلیت پشتیبانی از حالت آفلاین معرفی شد و از حالا می‌توانید بدون اتصال اینترنت به ایجاد پست و جستجو بین آن‌ها بپردازید. نحوه عملکرد این ویژگی به این‌صورت است که هر عکسی را که دستگاه شما هنگام اتصال به وای‌فای یا اینترنت داده همراه دانلود کرده، قابلیت دیدن، کامنت‌گذاری، لایک و ذخیره‌کردن دارد. همچنین می‌توانید پست‌های خود را ایجاد و پیش‌نویس کنید. وقتی که دوباره آنلاین شوید، تمام فعالیت‌هایتان به سرورهای اینستارگام فرستاده می‌شود. شما حتی می‌توانید محتوایی را که قبلا بارگزاری کرده‌اید از قبیل پروفایل‌های بازدید‌شده یا تصاویر جست‌وجو‌شده در تب Explore پس از آفلاین‌شدن ببینید.
اینستاگرام با اضافه‌کردن این ویژگی کمک بزرگی به کاربرانی کرده‌است که اتصال اینترنتی ضعیفی دارند. جالب می‌شود اگر قابلیت آفلاین‌بودن اینستاگرام از استوری هم پشتیبانی کند. اکنون این اپ 600 میلیون کاربر دارد که 200 میلیون نفرشان (بیش از اسنپ‌چت) از استوری استفاده می‌کنند. همچنین اینستاگرام به تازگی ویژگی‌هایی از قبیل استیکرهای سلفی و دسته‌بندی عکس‌های ذخیره‌شده در مجموعه‌های مشخص به برنامه خود اضافه کرده‌ است.
منبع: جی‌اس‌ام


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام