EBTEKAR NEWSPAPER
شنبه, 05 خرداد 1397   Saturday 26 May 2018

سرمقاله

شروطی برای توافق نکردن!

محمدعلی وکیلی

به عنوان بخشی از برنامه‌ احیای جهانی آلفارومئو، این برند ایتالیایی دوباره به بازار آمریکا بازگشته و مدل‌های جدید جیولیا و استلویو به دنبال جلب نظر خریدارانی هستند که مشتری دائمی برندهای لوکس و معروف آلمانی است.
طبق برنامه‌ تولید آلفارومئو، چهار مدل دیگر تا سال 2020 معرفی خواهند شد که شامل دو شاسی‌بلند جدید، یک سدان فول سایز و یک هاچبک جدید می‌شود. احتمالاً این هاچبک جدید جایگزین مدل جیولیتا خواهد شد. علاوه بر این، دو خودروی مخصوص نیز تولید خواهند شد و درحالی‌که هنوز نمی‌دانیم این دو مدل چه ویژگی‌هایی خواهند داشت اما امیدواریم که حداقل یکی از آن‌ها مدلی اسپورت شبیه خودروی حاضر در تصاویر باشد.
این خودرو که آلفارومئو 6C دیسکو ولانته نام داشته و حاصل کار Alex Imnadze است. این خودروی دو در زیبا به عنوان مدل شاخص آلفارومئو تصور شده و قطعاً دارای ظاهر چشم‌نواز موردنیاز یک آلفا است. شاید طراحی این خودرو در راستای زبان طراحی فعلی آلفارومئو نباشد اما قطعاً طراحی شاخصی بوده و در آن شاهد نمای جلوی یادآور تویوتا FT-1 و کاکپیتی کوچک و پنجره‌های جانبی کوچک هستیم. حتی مجموعه رینگ‌هایی دیده می‌شوند که ظاهراً پره‌های فیبر کربنی را در خود جای داده‌اند.
بی‌شک نمای عقب خودرو دیوانه‌وارتر از بخش جلو بوده و در این بخش نیز به یاد استون مارتین ونکوئیش زاگاتو می‌افتیم. هیچ شانسی برای شباهت این خودرو با خودروی اسپورت آلفارومئو وجود ندارد اما آیا از دیدن جانشین مدل 8C خوشحال نخواهید شد؟
منبع: پدال (pedal.ir)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام