اعلام اسامی برندگان قرعه‏کشی طرح همراز باشگاه مشتریان بانک سینا

ایران و جهان - تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
مراسم قرعه‏کشی «طرح همراز باشگاه مشتریان بانک سینا» برگزار و برندگان آن اعلام شد. دومین دوره قرعه‏کشی «باشگاه مشتریان بانک سینا» و اولین دوره قرعه‏کشی از طرح همراز با حضور تنی چند از مدیران ستادی، مناطق و کارکنان بانک برگزار شد. 
در این طرح  به مشتریانی که اقدام به نصب نرم‏افزار همراه بانک سینا و ورود به این سامانه می‏کنند 50 امتیاز هدیه داده می‏شود و متناسب با فعالیت کاربران در این بستر و انجام تراکنش‏های مختلف با کارت بانکی سینا، امتیازهای ویژه‏ای در باشگاه مشتریان به میزان 2 برابر امتیاز سایر درگاه‏های پرداخت الکترونیک بانک به آنها تعلق می‏گیرد و مشتریان می‏توانند با افزایش تعداد تراکنش‏ها، شانس برنده شدن خود را افزایش دهند.
در این طرح کاربران فعال همرا‏ه‏بانک سینا با انجام تراکنش‏های بانکی که از این درگاه انجام می‏دهند با کسب حداقل 300 امتیاز در قرعه‏کشی شرکت داده می‏شوند. 
جوایز این طرح شامل هدایایی غیرنقدی و بسته‏های متنوع خرید و استفاده از خدمات ویژه گردشگری در قالب ده‏ها هدیه 20 میلیون ریالی، 10 میلیون ریالی و 5 ریالی است. 
گفتنی است این طرح از اول دی‏ماه سال 97 اجرایی و به منظور ترغیب مشتریان به استفاده از همراه‏بانک سینا تا پایان خردادماه سال جاری نیز تمدید شد. دومین دوره قرعه‏کشی طرح همراز، پایان شهریورماه جاری انجام و نتایج اعلام خواهد شد. 
 لطفاً به منظور مشاهده اسامی برندگان به نشانی https://club.esinabank.com/Home/Index مراجعه کنید.
web site hit counter