همایش فصلی مدیران بیمه دی برگزار شد
همایش فصلی مدیران بیمه دی با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران ستاد و شعب و کارشناسان بیمه دی در اصفهان برگزار شد.

اخبار آنلاین - تاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۱۵
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی؛ در این همایش محمدرضا کشاورز مدیرعامل بیمه دی ضمن تاکید بر انسجام سازمانی عنوان کرد: هدف از برگزاری این همایش تبیین ارزش ها و اهداف سازمان و هم اندیشی در این باره است. ما به دنبال اثر گذاری هستیم.
وی ضمن اشاره به دستاوردهای مثبت بیمه دی در چهارماهه نخست سال جاری افزود: اگرچه شرکت هم اکنون در وضعیت خوبی به سر می برد، اما نیاز به تلاش و دقت بیشتری داریم.
مدیرعامل بیمه دی قرارداد درمان تکمیلی خانواده معزز شهدا و ایثارگران را یکی از قراردادهای موفق صنعت دانست و گفت: طی دو سالی که این قرارداد در بیمه دی اجرا شده است، یکی از بهترین تجربه های صنعت بیمه که قابلیت الگو شدن را دارد در این شرکت رقم خورده است.
کشاورز با اشاره به برنامه های امید بخشی که در دستور کار قرار گرفته است اظهار کرد: بخشی از این برنامه ها در حوزه منابع انسانی و بحث طبقه بندی شغل و شاغل انجام شده است که سعی شد با ساعت ها کار کارشناسی نظامی مبتنی بر یک سری متغیرها داشته باشیم تا بتوانیم عدالت و شفاف سازی را در شرکت توسعه دهیم.
در ادامه این همایش کارگروه هایی با موضوعات مختلف فنی، مالی و منابع انسانی تشکیل و مسائل و چالش های شرکت به بحث و بررسی گذارده شد.
همایش فصلی مدیران بیمه دی با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران ستاد و شعب و كارشناسان بیمه دی در اصفهان برگزار شد.
web site hit counter