سرمقاله

کتاب‌سوزی عملی زشت و پیامدهای آن ‪/‬ سیف الرضا شهابی

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • تماشا و پیش‌بینی مسابقات یورو ۲۰۲۴ از لنز ایرانسل
 • اعلام ظرفیت‌های ایرانسل برای تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری
 • ایرانسل «تندیس ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان» را دریافت کرد
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 14453  |  صفحه ۷ | ایران زمین  |  تاریخ: 01 شهریور 1402
  رئیس کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی البرز خبر داد
  تشکیل دبیرخانه دائمی برگزاری همایش حلال در اتاق بازرگانی البرز
  رئیس کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی البرز با اشاره به تشکیل دبیرخانه دائمی همایش حلال گفت: هدف از برگزاری این همایش تمرکز بر توسعه صادرات محصولات حلال ایرانی به بازارهای جهانی است.
  سیدمحمدباقر رضوی تقوی در سومین جلسه شورای سیاست‌گذاری همایش “حلال و نقش آن در توسعه تجارت بین‌الملل” که با دستور جلسه ارائه طرح تحقیقاتی اولیه همایش و انتخاب روسا و اعضاء کمیته‌های تخصصی آن برگزار شد، اظهار کرد: طرح اولیه همایش به همت دبیرخانه دائمی برگزاری آن تهیه شده که طبق برنامه‌ریزی‌های مورد نظر برای اجرای آن پیش خواهیم رفت.
  وی در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر سهم ایران در بازارهای جهانی حلال کاهش پیدا کرده است، گفت: قصد داریم که از طریق برگزاری همایشی بدین منظور مجدد شاهد بهبود جایگاه محصولات حلال ایران در بازارهای بین‌المللی و معطوف کردن توجه سایر کشورها به این تولیدات باشیم.
  رئیس کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی البرز با تاکید بر اهمیت پیشبرد اقداماتی به منظور پر رنگ‌تر شدن صادرات محصولات حلال از ایران عنوان کرد: با تشکیل دبیرخانه دائمی همایش و در ادامه برگزاری اولین دوره در سال جاری برای تداوم روند آن در سال‌های آتی برنامه‌ریزی خواهیم کرد.
  در ادامه این نشست داود داودی معاون اجرایی و امور داخلی اتاق بازرگانی البرز با اشاره به پیشبرد اخذ مجوزهای مرتبط به همایش حلال و تهیه پوستر اولیه آن گفت: طرح تحقیقاتی اولیه همایش آماده‌سازی شده و قرار است بر اساس مسئولیت‌های تعریف شده چهار کمیته با عناوین امور بین‌الملل، علمی و تحقیقات، برندینگ نشان حلال و اجرایی، تشریفات و نمایشگاهی به صورت تخصصی امور مرتبط به همایش را پیش ببرند.