سرمقاله

آیا ایران از میوه عضویت در بریکس بهره خواهد برد؟ ‪/‬ پیمان مولوی

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • تماشا و پیش‌بینی مسابقات یورو ۲۰۲۴ از لنز ایرانسل
 • اعلام ظرفیت‌های ایرانسل برای تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری
 • ایرانسل «تندیس ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان» را دریافت کرد
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 14630  |  صفحه ۶ | حوادث  |  تاریخ: 05 شهریور 1402
  سرقتی از «بهنام ابوالقاسم‌پور» صورت نگرفته است
  رییس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ خبر سرقت از بهنام ابوالقاسم پور -پیشکسوت فوتبال- توسط سارقین زورگیر را تکذیب و درباره این پرونده توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش ایسنا، سرهنگ بابک نمک شناس گفت: در پی انتشار فیلم و خبری با موضوع بستری شدن بهنام ابوالقاسم پور (‌پیشکسوت فوتبال کشور‌) در یکی از بیمارستان‌های تهران بواسطه ضرب و جرح توسط سارقین زورگیر، بلافاصله موضوع در دستور کار رسیدگی پلیس تهران بزرگ قرار گرفت.
  وی افزود: با بررسی سوابق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مشخص شد: از زمان انتشار فیلم و خبر مربوطه در شبکه‌های اجتماعی و طرح خبر سرقت از آقای بهنام ابوالقاسم پور، هیچگونه تماسی در این خصوص با پلیس صورت انجام نشده است. در ادامه، مأموران کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس با مراجعه به بیمارستان محل بستری شدن بهنام ابوالقاسم پور به تحقیق از ایشان پرداختند.
  وی اضافه کرد: همچنین آقای بهنام ابوالقاسم پور، در شرح ماجرای درگیری منجر به ضرب و جرح خود ، اینگونه به مأموران اعلام نموده است:« در ساعت ۱۳:۳۰ مورخه ۲ شهریور ماه از جنوب به شمال اتوبان [شهید] چمران با خودروی شخصی در حال حرکت بودم که یک دستگاه سمند سفید رنگ با دو سرنشین با خودرو اینجانب از ناحیه آئینه و گلگیر راننده برخورد [‌کرد] که به عمل آنها معترض شدم؛ [‌در ادامه‌] مجددا به سپر عقب خودرو بنده ضربه زدند. پس از توقف، سرنشینان سمند با بنده درگیری فیزیکی [ایجاد کرده] و با سلاح سرد به دست چپ و راست بنده آسیب زدند و سپس [از محل‌] متواری شدند اما هیچگونه سرقتی از بنده نشده [است] ؛ پس از تعقیب و گریز ، زیر پل ورودی چمران به شمال – وردی نیایش ، [راننده سمند] از محل متواری شد و نفر دوم نیز [به صورت پیاده] و در شلوغی خیابان متواری گردید ؛ سپس به بیمارستان منتقل شدم و [در این خصوص] از شخص خاصی شکایت ندارم و آن افراد (سرنیشنان خودرو سمند) را نمی شناختم.»
  لازم به ذکر است که با تکمیل اقدامات پزشکی و درمانی، آقای بهنام ابوالقاسم پور، ظهر روز شنبه مورخه ۴ شهریور ماه از بیمارستان ترخیص شد و پرونده مقدماتی ایشان با موضوع نزاع و درگیری منجر به ضرب و جرح در کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس تشکیل و در حال رسیدگی است.