سرمقاله

نمونه کوچکی ازپروپاگاندای رسانه‌ای صهیونیسم! / سرمقاله محمدعلی وکیلی

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • وزیر ارتباطات فیبرنوری و ۱۰۰۸مین سایت 5G ایرانسل را افتتاح کرد
 • راه‌اندازی 2 سامانه الکترونیک نظام سلامت توسط همراه اول
 • امکان هدیه دادن بسته‌های اینترنت همراه اول فراهم شد
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 17213  |  صفحه ۵ | جهان ورزش  |  تاریخ: 29 مهر 1402
  ای اف سی:
  هنوز درباره بازی الاتحاد و سپاهان تصمیمی نگرفته‌ایم
  دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: کمیته انضباطی هنوز تکلیف دیدار سپاهان و الاتحاد را مشخص نکرده است.
  ویندرسو جان، دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا در گفت و گویی که با روزنامه الریاضیه عربستان داشت درباره آخرین وضعیت دیدار سپاهان برابر الاتحاد عربستان سخن به میان آورد.
  او گفت: ما تصمیم گرفتیم که جهانگیر بیگلری رئیس کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا و بندر الحمیدانی عضو عربستانی این کمیته را به خاطر جلوگیری از به وجود آمدن هر گونه شائبه ای از کمیته رای گیری درباره بازی سپاهان و الاتحاد کنار گذاریم. کاملا طبیعی است هر شخصی که به نوعی به دو باشگاه پیوند داشته باشد از کمیته تصمیم گیری کنار گذاشته شود.
  مجمع فوق‌العاده کنفدراسیون فوتبال آسیا با حضور مجازی جانی اینفانتینو رئیس فیفا و شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد.
  یکی از موضوعات مهم این نشست، انتخاب اعضای کمیته‌های انضباطی آسیا بود که در این جلسه جهانگیر بیگلری از ایران به‌عنوان رئیس جدید کمیته انضباطی و اخلاق کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخاب شد.
  دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره رای نهایی دیدار الاتحاد و سپاهان گفت: کمیته انضباطی در شرایط کنونی در حال بررسی مدارک و مستندات موجود است. فعلا زمان اعلام رای نهایی را نمی دانم. یک کمیته مستقل در حال بررسی این موضوع است و هیچ مسئولی در صادر شدن این رای دخالت ندارد.
  دیدار سپاهان و الاتحاد قرار بود در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در اصفهان برگزار شود که در نهایت تیم عربستانی حاضر نشد وارد زمین شود.