سرمقاله

زمان پایان و نتیجه درگیری غزه؟ ‪/‬ سیف الرضا شهابی

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • آغاز ثبت‌نام دهمین دوره کارآموزی همراه اول
 • امضای قرارداد توسعه زیرساخت شهر هوشمند بین ایرانسل و شهرداری قائمشهر
 • اعلام بسته تخفیفی ایرانسل به مناسبت عید فطر
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 17723  |  صفحه ۷ | ایران زمین  |  تاریخ: 07 آبان 1402
  مدیرعامل شرکت گاز مازندران خبر داد
  برگزاری مانور افت فشار گاز در شهرستان بهشهر
  با هدف ایجاد آمادگی لازم برای مقابله با افت احتمالی فشار گاز و ارزیابی میزان آمادگی نیروهای عملیاتی در ایام سرد سال، مانور افت فشار گاز در شهرستان بهشهر برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، قاسم مایلی رستمی مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل اظهار داشت: این مانور کشوری از سوی سازمان پدافند غیرعامل به ما محول شد که استان‌های گلستان و سمنان به عنوان استان‌های معین و همچنین منطقه ۹ عملیاتی مازندران در این مانور حضور داشتند. وی افزود: در مانور سطح A گاز که با حضور و همکاری اورژانس، هلال احمر، نیروی انتظامی شهرستان بهشهر برگزار شد، هماهنگی بین دستگاه‌ها در حوادث مدنظر بوده است.
  مایلی رستمی ادامه داد: در مانور مذکور که با هماهنگی مدیریت بحران این شرکت انجام شد پس از مشاهده افت فشار گاز ایستگاه CGS شهرستان بهشهر توسط نیروی امداد و حراست، مراتب فوراً به مسئول تعمیرات، ابزار دقیق و سپس رئیس اداره گاز اطلاع رسانی شد و به جهت اهمیت موضوع نیروهای امدادی و عملیاتی سریعاً جهت بررسی موضوع و رفع مشکل به محل ایستگاه اعزام شدند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان بیان کرد: تلاش بر اینست تا نهایت استفاده و بهره از برپایی اینگونه مانورها انجام شود تا در مواقع لزوم و در بحران‌های واقعی آسیب به حداقل برسد و هماهنگی لازم بین دستگاه‌ها به وجود آید.
  وی تصریح داشت: در مانور سطح A گاز، نیروهای شرکت گاز گلستان و سمنان و منطقه ۹ عملیاتی مازندران برای تعمیر این ایستگاه و همچنین امدادگران ادارات گازرسانی بهشهر، ساری، نکا و گلوگاه برای گازرسانی به مشترکینی که بابت افت فشار، گاز آنان قطع شده بود، وارد عمل شدند.