سرمقاله

در باب اهمیت افکار عمومی ‪/‬ ژوبین صفاری

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • آغاز ثبت‌نام دهمین دوره کارآموزی همراه اول
 • امضای قرارداد توسعه زیرساخت شهر هوشمند بین ایرانسل و شهرداری قائمشهر
 • اعلام بسته تخفیفی ایرانسل به مناسبت عید فطر
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 18170  |  صفحه ۸ | بازار و سرمایه  |  تاریخ: 14 آبان 1402
  تاكید آموزش و پرورش استان كهگیلویه و بویراحمد بر گسترش همكاری‌های بیمه‌ای با بیمه دانا
  نشست هم‌اندیشی بیمه دانا با مدیران ارشد آموزش و پرورش در استان کهگیلویه و بویراحمد با هدف تقویت مناسبات دوجانبه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، در این نشست که مدیرکل، معاونان، روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق، مدیرعامل پست بانک، نماینده موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و رئیس شعبه یاسوج بیمه دانا حضور داشتند، بر تقویت همکاری آموزش و پرورش و بیمه دانا با هدف ارائه و بهبود خدمات گسترده بیمه‌ای به فرهنگیان استان تاکید شد.
  در این جلسه، ایمان سبحان‌نژاد معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ارائه خدمات درمانی مطلوب به فرهنگیان و خانواده‌های آنان اولویت کاری دولت مردمی ایران است که در انعقاد قرارداد آموزش وپرورش با بیمه دانا مورد تاکید قرار گرفته است.
  وی، در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از ارائه خدمات بیمه دانا به فرهنگیان، خواستار افزایش مراکز درمانی طرف قرارداد، از جمله بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها ،کلینیک‌ها و مطب‌های مستقر در نقاط مختلف استان  به منظور ارائه خدمات بیشتر و بهتر به فرهنگیان وخانواده های ایشان شد.
  سیدمهدی صادقی، رئیس شعبه یاسوج بیمه دانا نیز در این نشست، ضمن ابراز خرسندی از انعقاد تفاهم‌نامه بیمه‌ای و گسترش مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه دانا، از بسیج تمامی امکانات و ظرفیت‌های موجود برای ارائه بهترین و سریع‌ترین نوع خدمات بیمه‌ای به فرهنگیان استان خبر داد و گفت: با 280 مرکز درمانی در شهرستان‌ها و مناطق مختلف استان جهت ارائه خدمات مطلوب، قرارداد همکاری منعقد شده است.
  وی، تعداد بیمه‌شدگان فرهنگی و خانواده‌های آنان در استان کهگیلویه وبویراحمد را که تحت پوشش بیمه تکمیلی دانا هستند، ۶۰ هزار نفر اعلام کرد و افزود: این شرکت هزینه‌های درمانی را در کمتر از ۲۵ روز به جامعه هدف خود پرداخت می‌کند.
  گفتنی است در این جلسه همچنین منوچهر بهمنی نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان و علی سینایی رئیس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد نیز طی سخنانی، با تبیین اهداف و آگاهی بخشی از عملکرد زیرمجموعه خود، خواستار گسترش همکاری‌های بیمه‌ای با بیمه دانا شدند.