سرمقاله

تبعات پنهان انحصارطلبی ‪/‬ ژوبین صفاری

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • اعلام بسته تخفیفی ایرانسل به مناسبت عید فطر
 • پخش تازه‌ترین تاک‌شوی تولیدی ویستامدیا در شبکه نمایش خانگی
 • اعلام جوایز سومین جشنواره رساله برتر مهندسی برق با حمایت ایرانسل
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 18728  |  صفحه ۶ | حوادث  |  تاریخ: 23 آبان 1402
  معاون فرماندهی انتظامی مازندران:
  مدت خدمت دوره ضرورت، تغییری نخواهد کرد
  معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان مازندران گفت: مدت خدمت دوره ضرورت، تغییری نخواهد کرد؛ به شایعات توجه نشود.
  به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا کریم پور در تشریح جزئیات این خبر، گفت: مدت خدمت دوره ضرورت در قوانین موجود تعیین تکلیف شده است و برابر ماده چهار قانون خدمت وظیفه عمومی، در صورتی که مشمولان، مازاد و یا کمتر از تعداد مورد نیاز باشند، ستاد کل نیروهای مسلح نسبت به پیشنهاد کاهش یا افزایش مدت خدمت دوره ضرورت اقدام می‌کند.
  معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان، تصریح کرد: با توجه به کاهش سه ماهه مدت خدمت دوره ضرورت که اخیرا بر این اساس ابلاغ شده است، هیچ تغییری در قوانین و مقررات خدمت وظیفه عمومی از قبیل معافیت جدید یا کاهش مدت خدمت در دستور کار نیست.
  سرهنگ کریم پور با تاکید بر این که تنها مرجع رسمی اطلاع رسانی پیرامون مقررات خدمت سربازی، سازمان وظیفه عمومی فراجا است از تمامی جوانان خواست: ضمن عدم توجه به گمانه زنی‌ها و شایعات طرح شده از جانب افراد غیر مسئول در این حوزه، برابر اطلاع رسانی رسمی از مراجع ذی صلاح، نسبت به برنامه ریزی برای آینده خود و مشارکت در امر تامین امنیت میهن عزیزمان اقدام کنند.
  کشف جسد گردشگر اصفهانی در منطقه آبشار آب پری شهرستان نور
  جانشین انتظامی شهرستان نور از کشف جسد فردی ۶۵ ساله اهل اصفهان در منطقه آبشار آب پری آن شهرستان به علت سقوط از ارتفاع، خبر داد.
  سرهنگ عبدالله باباجان تبار در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام خبر مفقودی فردی ۶۵ ساله اهل اصفهان در منطقه آبشار آب پری در ساعت ۱۵ مورخه روز گذشته، ماموران انتظامی شهرستان نور در معیت عوامل جمعیت هلال احمر و اعضای خانواده وی در منطقه حاضر شدند.
  جانشین انتظامی شهرستان نور تصریح کرد: با تاریک شدن هوا و عدم اطلاع دقیق از محل تردد مفقودی، تلاش‌ها به نتیجه نرسید تا با روشن شدن هوا طی ادامه بررسی‌ها، جسد متوفی که به نظر از ارتفاع سقوط کرده بود، کشف شد.
  سرهنگ باباجان تبار خاطرنشان کرد: جسد متوفی که توسط خانواده شناسایی شده بود به سردخانه بیمارستان منتقل تا هماهنگی‌های قضایی به‌عمل آید.