سرمقاله

گسترش فرهنگ مقاومت در اراضی اشغالی / سعید پورعلی

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در شهر امیرکلا
 • آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در آستارا
 • آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در شهرهای اردکان، شوش و بندر دیلم
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 19041  |  صفحه ۸ | بازار و سرمایه  |  تاریخ: 28 آبان 1402
  نشست هم اندیشی نمایندگان و کارگزاران استان زنجان با حضور مدیرعامل بیمه تعاون
  نشست هم اندیشی نمایندگان و کارگزاران فعال صنعت بیمه استان زنجان با حضور مدیرعامل و مدیران ستادی بیمه تعاون در هتل بزرگ زنجان برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، نشست هم اندیشی نمایندگان و کارگزاران فعال صنعت بیمه استان زنجان با مدیرعامل و مدیران ستادی بیمه تعاون درهتل بزرگ زنجان برگزار شد تا راهکارهای فروش بهتر و جذب پورتفوی بیشتر در استان مورد بررسی قرار گیرد.
  دراین گردهمایی دکتر مظلومی، مدیر عامل بیمه تعاون ضمن اشاره به کسب رتبه توانگری مالی طی 5 سال متوالی بر جدیت شبکه فروش بر تعامل بیشتر و ارائه خدمات بهتر به بیمه گذاران تاکید و کسب رضایت بیمه گذاران و پرداخت خسارت در کمترین زمان ممکن را از مهم ترین عوامل موفقیت شرکت بیمه تعاون دانست.
  در پایان این نشست نقطه نظرات و پیشنهادات کارگزاران و نمایندگان مطرح و پتانسیل و ظرفیت های موجود در استان برای خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر به بیمه گذاران مورد بررسی قرار گرفت.
  در این نشست مدیران فنی و ستادی بیمه تعاون نیز از جمله سید مجید مقدسی، مدیر امور شعب و استان ها؛ مصطفی زحمتی پاک، مدیر بیمه های اتومبیل؛ ال مان ورقائی، مدیر امور اداری و فناوری اطلاعات؛ رزا سعیدی، مدیر بیمه های درمان؛ مجید ارجمند، مدیر امور نمایندگان و کارگزاران؛ حسین میرزایی، مدیر امور مالی؛ عسل اشتری مدیر بیمه های مسئولیت و مهندسی؛ سهیلا شرفی مدیر بیمه های باربری کشتی و هواپیما؛ محمدحسین یوسفی، مدیر بیمه های زندگی و محمدصالح چیت گران مدیر امور حقوقی و قراردادها و همچنین سمیه محمدی، مدیر روابط عمومی و امور مشتریان با هدف هم اندیشی و با اشتراک گذاری ایده های کاربردی، حضور داشته و به هم افزایی هرچه بیشتر کمک کردند.
  لازم به یادآوری است نمایندگان و کارگزاران شرکت بیمه تعاون می توانند از طریق ایمیل به آدرسpishnahad@taavon-ins.ir نسبت به ارسال نظرات و پیشنهادات خود اقدام نمایند.